Sports Fixtures

Saturday October 01

Aussie Rules

AFL Premiership Grand Final, Sydney Swans v Western Bulldogs 3:00 AM OSN Sports 2 HD

Cricket

India v New Zealand 2nd Test, Day 2 7:50 AM OSN Sports Cricket HD
Bangladesh v Afghanistan 3rd One-Day International 12:30 PM OSN Sports 4 HD

Football

Major League Soccer Houston Dunamo v New York City SC 4:08 AM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Frosinone v Perugia 5:00 PM AD Sports 5 HD
Indian Super League NorthEast United FC v Kerala Blasters FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Major League Soccer New York Red Bulls v Philadelphia Union 3:08 AM AD Sports 4 HD
Major League Soccer Toronto FC v DC United 3:38 AM AD Sports 3 HD
Major League Soccer New England Revolution v Sporting Kansas City 3:38 AM AD Sports 5 HD

Golf

Asian Tour Shinhan Donghae Open - Round 3 7:00 AM OSN Sports 3 HD
Ryder Cup Day 2 - Fourballs & Foursomes 4:30 PM OSN Sports 1 HD

Ice Hockey

World Cup of Hockey Canada v Europe - Game 3 *TBC* 3:00 AM OSN Sports 4 HD

Motor Sports

NASCAR Xfinity Series: Drive Sober 200 11:00 PM AD Sports 6 HD

Rugby Union

Currie Cup Cheetahs v Griquas 4:00 PM OSN Sports 3 HD
Top 14 Clermont v Castres 4:45 PM OSN Sports 2 HD
Aviva Premiership Gloucester Rugby v Bath Rugby 6:00 PM OSN Sports 3 HD
Rugby Championship South Africa v Australia 7:05 PM OSN Sports 2 HD
Top 14 Brive v Racing 92 10:45 PM OSN Sports 2 HD
Rugby Championship Argentina v New Zealand 2:10 AM OSN Sports 2 HD

Tennis

ATP 250 Shenzhen Open: Semi-final 1 1:00 PM AD Sports 6 HD
ATP 250 Shenzhen Open: Semi-final 2 3:00 PM AD Sports 6 HD

Sunday October 02

American Football

NFL Indianapolis @ Jacksonville 5:30 PM OSN Sports 2 HD
NFL Carolina @ Atlanta 9:00 PM OSN Sports 2 HD
NFL New Orleans @ San Diego 12:25 AM OSN Sports 2 HD

Cricket

India v New Zealand 2nd Test, Day 3 7:50 AM OSN Sports Cricket HD
Pakistan v West Indies 2nd One-Day International 3:00 PM Ten Cricket

Darts

World Grand Prix Day 1 10:00 PM OSN Sports 3 HD

Football

Major League Soccer Colorado Rapids v Portland Timbers 5:08 AM AD Sports 2 HD
Major League Soccer FC Dallas v Los Angeles Galaxy 5:08 AM AD Sports 4 HD
Major League Soccer San Jose Earthquakes v Real Salt Lake 6:38 AM AD Sports 3 HD
Indian Super League Atletico de Kolkata v Chennaiyin FC 5:30 PM AD Sports 5 HD
Russian League Zenit v Spartak 5:30 PM AD Sports 4 HD
Benfica Home Matches Benfica v CD Feirense 7:00 PM AD Sports 3 HD
Russian League Rostov v CSKA 8:00 PM AD Sports 5 HD
Major League Soccer Orlando City SC v Montreal Impact 9:08 PM AD Sports 4 HD

Golf

LPGA Tour Reignwood Beijing - Final Round 6:30 AM OSN Sports 3 HD
Asian Tour Shinhan Donghae Open - Final Round 7:00 AM OSN Sports 1 HD
Ryder Cup Day 3 - Singles Matches 8:00 PM OSN Sports 1 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC Fight Night 96: Lineker v Dodson - Prelims 5:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC Fight Night 96: Lineker v Dodson - Main Card 7:00 AM AD Sports 6 HD

Motor Sports

NASCAR Camping Truck Series: Rhino Linings 350 4:30 AM Edge Sports HD
NASCAR Sprint-Cup Series: Citizen Soldier 400 10:00 PM Edge Sports HD

Rugby League

NRL Premiership Grand Final, Storm v Sharks 11:30 AM OSN Sports 2 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup Taranaki v Canterbury 5:35 AM OSN Sports 2 HD
Currie Cup Eastern Province v Pumas 4:30 PM OSN Sports 4 HD
Aviva Premiership Worcester Warriors v Newcastle Falcons 6:00 PM OSN Sports 3 HD

Tennis

ATP 250 Shenzhen Open: Final 1:30 PM AD Sports 6 HD

Monday October 03

Cricket

India v New Zealand 2nd Test, Day 4 7:50 AM OSN Sports Cricket HD

Darts

World Grand Prix Day 2 10:00 PM OSN Sports 1 HD

Football

Major League Soccer Vancouver Whitecaps FC v Seattle Sounders 4:16 AM AD Sports 4 HD
Indian Super League FC Pune City v Mumbai City FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Carpi v Pisa 10:30 PM AD Sports 5 HD

WWE

WWE Experience 8:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Afterburn 9:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE This Week 10:00 PM OSN Sports 2 HD

Tuesday October 04

Cricket

India v New Zealand 2nd Test, Day 5 7:50 AM OSN Sports Cricket HD

Darts

World Grand Prix Day 3 10:00 PM OSN Sports 1 HD

Football

Indian Super League NorthEast United FC v FC Goa 5:30 PM AD Sports 6 HD

WWE

WWE Raw - Live 4:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Raw - Replay 9:00 PM OSN Sports 2 HD

Wednesday October 05

Darts

World Grand Prix Day 4 10:00 PM OSN Sports 1 HD

Football

Indian Super League Kerala Blasters FC v Atletico de Kolkata 5:30 PM AD Sports 6 HD

WWE

WWE Smackdown - Live 4:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Vintage 8:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Smackdown - Replay 9:00 PM OSN Sports 2 HD

Thursday October 06

Darts

World Grand Prix Day 5 10:00 PM OSN Sports 1 HD

Football

Indian Super League Chennaiyin FC v Delhi Dynamos FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Republic of Ireland v Georgia 10:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Austria v Wales 10:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Italy v Spain 10:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Turkey v Ukraine 10:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kosovo v Croatia 10:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Iceland v Finland 10:45 PM Edge Sports HD

Golf

PGA European Tour Fiji International - Round 1 5:30 AM OSN Sports 1 HD
Asian Tour BNI Indonesian Masters - Round 1 9:00 AM OSN Sports 1 HD
PGA European Tour Alfred Dunhill Links Championship - Round 1 4:00 PM OSN Sports 1 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup Auckland v Tasman 10:35 AM OSN Sports 2 HD

WWE

WWE NXT 8:00 PM OSN Sports 2 HD

Friday October 07

Boxing

Super-Lightweight World Championship Ricky Burns v Kiryl Relikh 9:00 PM OSN Sports 1 HD

Cricket

Bangladesh v England 1st One-Day International 11:00 AM OSN Sports Cricket HD

Darts

World Grand Prix Day 6 10:00 PM OSN Sports 3 HD

Football

Indian Super League Mumbai City FC v NorthEast United FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Greece v Cyprus 10:45 PM AD Sports 1 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Hungary v Switzerland 10:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe France v Bulgaria 10:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Belgium v Bosnia-Herzegovina 10:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Netherlands v Belarus 10:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Portugal v Andorra 10:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Luxembourg v Sweden 10:45 PM Edge Sports HD

Golf

PGA European Tour Fiji International - Round 2 5:30 AM OSN Sports 1 HD
Asian Tour BNI Indonesian Masters - Round 2 9:00 AM OSN Sports 2 HD
PGA European Tour Alfred Dunhill Links Championship - Round 2 4:00 PM OSN Sports 1 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup India v South Korea 6:00 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup USA v Iran 7:30 PM OSN Sports 4 HD

Rugby Union

Aviva Premiership Bath Rugby v Sale Sharks 10:45 PM OSN Sports 2 HD

WWE

WWE Bottom Line 8:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Superstars 9:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Main Event 10:00 PM OSN Sports 2 HD

Saturday October 08

Cricket

India v New Zealand 3rd Test, Day 1 7:50 AM OSN Sports Cricket HD

Darts

World Grand Prix Final Day 11:30 PM OSN Sports 2 HD

Football

Indian Super League FC Goa v FC Pune City 5:30 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe England v Malta 8:00 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Ajerbaijan v Norway 8:00 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Armenia v Romania 8:00 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Montenegro v Kazakhstan 8:00 PM Edge Sports HD
Italian Serie B Cittadella v Frosinone 10:30 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Poland v Denmark 10:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Germany v Czech Republic 10:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Scotland v Lithuania 10:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovenia v Slovakia 10:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Northern Ireland v San Marino 10:45 PM Edge Sports HD

Golf

PGA European Tour Fiji International - Round 3 4:30 AM OSN Sports 2 HD
Asian Tour BNI Indonesian Masters - Round 3 7:00 AM OSN Sports 1 HD
PGA European Tour Alfred Dunhill Links Championship - Round 3 4:00 PM OSN Sports 2 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup England v Bangladesh 5:10 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Poland v Kenya 6:30 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup India v Australia 7:30 PM OSN Sports 4 HD

Motor Sports

NASCAR Xfinity Series: Drive for the Cure 300 4:00 AM AD Sports 6 HD
NASCAR Sprint-Cup Series: Bank of America 500 3:00 AM AD Sports 5 HD
V8 Supercars Auto Bathurst 1000 3:00 AM OSN Sports TBC

Rugby League

Super League Grand Final 8:00 PM OSN Sports TBC

Rugby Union

Mitre 10 Cup Otago v Counties Manukau 8:35 AM OSN Sports 2 HD
Top 14 Racing 92 v Stade Francais 4:45 PM OSN Sports 1 HD
Aviva Premiership Harlequins v Northampton Saints 6:00 PM OSN Sports 3 HD
Rugby Championship South Africa v New Zealand 7:00 PM OSN Sports 1 HD
Rugby Championship Argentina v Australia 11:30 PM OSN Sports 1 HD

Sunday October 09

American Football

NFL New England @ Cleveland 9:00 PM OSN Sports 2 HD
NFL Cincinnati @ Dallas 12:25 AM OSN Sports 2 HD

Cricket

India v New Zealand 3rd Test, Day 2 7:50 AM OSN Sports Cricket HD
Bangladesh v England 2nd One-Day International 11:00 AM OSN Sports Cricket HD
South Africa v Australia 4th One-Day International 12:00 PM Ten Cricket

Football

Major League Soccer Houston Dynamo v Colorado Rapids 4:30 AM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Hellas Verona v Brescia 2:30 PM AD Sports 5 HD
International Football Friendly Russia v Costa Rica 5:00 PM AD Sports 5 HD
Indian Super League Kerala Blasters FC v Delhi Dynamos FC 5:30 PM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Salernitana v Benevento 7:30 PM Edge Sports HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Finland v Croatia 8:00 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Wales v Georgia 8:00 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Ukraine v Kosovo 8:00 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Moldova v Republic of Ireland 10:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Albania v Spain 10:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe FYR Macedonia v Italy 10:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Iceland v Turkey 10:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Serbia v Austria 10:45 PM Edge Sports HD

Golf

PGA European Tour Fiji International - Final Round 4:30 AM OSN Sports 2 HD
Asian Tour BNI Indonesian Masters - Final Round 7:00 AM OSN Sports 1 HD
LPGA Tour Fubon LPGA Taiwan Championship - Final Round 8:00 AM OSN Sports 2 HD
PGA European Tour Alfred Dunhill Links Championship - Final Round 3:30 PM OSN Sports 1 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup South Korea v Argentina (Delayed) 10:00 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup USA v Japan (Delayed) 11:15 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Thailand v Iran (Delayed) 12:15 AM OSN Sports 4 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC 204: Bisping v Henderson 2 - Prelims 4:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC 204: Bisping v Henderson 2 - Main Card 6:00 AM AD Sports 6 HD

Motor Sports

Formula-E Championship Hong Kong - Free Practice 1 4:00 AM OSN Sports 4 HD
Formula-E Championship Hong Kong - Free Practice 2 6:30 AM OSN Sports 4 HD
Formula-E Championship Hong Kong - Qualifying 7:45 AM OSN Sports 4 HD
Formula-E Championship Hong Kong - Race 11:30 AM OSN Sports 3 HD

Rugby Union

Aviva Premiership Saracens v Wasps 6:00 PM OSN Sports 2 HD
Top 14 Clermont v Toulouse 6:15 PM OSN Sports 3 HD

Monday October 10

Cricket

India v New Zealand 3rd Test, Day 3 7:50 AM OSN Sports Cricket HD

Football

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Estonia v Greece 8:45 PM Edge Sports HD
Spain U21 International Spain v Estonia 8:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bosnia-Herzegovina v Cyprus 10:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Faroe Islands v Portugal 10:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Netherlands v France 10:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Sweden v Bulgaria 10:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Gibraltar v Belgium 10:45 PM AD Sports 6 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup England v Australia 6:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Thailand v Poland 7:30 PM OSN Sports 4 HD

WWE

WWE - PPV No Mercy 4:00 AM OSN WWE Network HD
WWE Experience 8:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Afterburn 9:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE This Week 10:00 PM OSN Sports 2 HD

Tuesday October 11

Cricket

India v New Zealand 3rd Test, Day 4 7:50 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Mumbai City FC v Atletico de Kolkata 5:30 PM AD Sports 6 HD
Italy U21 International Lithuania v Italy 7:00 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kazakhstan v Romania 8:00 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Poland v Armenia 10:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovenia v England 10:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Germany v Northern Ireland 10:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovakia v Scotland 10:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Czech Republic v Azerbaijan 10:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Denmark v Montenegro 10:45 PM Edge Sports HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Iran v Kenya 6:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup India v Bangladesh 7:30 PM OSN Sports 4 HD

WWE

WWE Raw - Live 4:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Raw - Replay 9:00 PM OSN Sports 2 HD

Wednesday October 12

Cricket

India v New Zealand 3rd Test, Day 5 7:50 AM OSN Sports Cricket HD
Bangladesh v England 3rd One-Day International 11:00 AM OSN Sports Cricket HD
South Africa v Australia 5th One-Day International 3:30 PM Ten Cricket

Football

Indian Super League FC Pune City v NorthEast United FC 5:30 PM AD Sports 6 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Poland v Japan 6:20 PM OSN Sports 3 HD
Kabaddi World Cup Australia v Argentina 7:30 PM OSN Sports 3 HD

WWE

WWE Smackdown - Live 4:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Vintage 8:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Smackdown - Replay 9:00 PM OSN Sports 2 HD

Thursday October 13

Football

Major League Soccer Seattle Sounders v Houston Dynamo 6:30 AM AD Sports 4 HD
Indian Super League Chennaiyin FC v FC Goa 5:30 PM AD Sports 6 HD

Golf

Asian Tour Venetian Macao Open - Round 1 9:00 AM OSN Sports 2 HD
PGA European Tour British Masters - Round 1 12:30 PM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Safeway Open - Round 1 1:00 AM OSN Sports 1 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Thailand v Kenya 6:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Bangladesh v South Korea 7:30 PM OSN Sports 4 HD

WWE

WWE NXT 8:00 PM OSN Sports 2 HD

Friday October 14

Football

Major League Soccer Colorado Rapids v San Jose Earthquakes 5:00 AM AD Sports 4 HD
Arabian Gulf League Dibba v Emirates 5:00 PM AD Sports 4 HD
Arabian Gulf League Al Shabab v Bani Yas 5:05 PM AD Sports 3 HD
Indian Super League Kerala Blasters FC v Mumbai City FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Wasl v Al Nasr 8:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Hatta v Kalba 8:00 PM AD Sports 4 HD
Russian League CSKA vs. UFA 8:30 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Cesena v Spal 10:30 PM AD Sports 5 HD

Golf

Asian Tour Venetian Macao Open - Round 2 9:00 AM OSN Sports 2 HD
PGA European Tour British Masters - Round 2 12:30 PM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Safeway Open - Round 2 1:00 AM OSN Sports 1 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup England v Argentina 6:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup USA v Poland 7:30 PM OSN Sports 4 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup TBC v TBC 10:35 AM OSN Sports TBC

Tennis

WTA Tour Tianjin Open: Quarter-Final 1 7:30 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Tianjin Open: Quarter-Final 2 9:30 AM AD Sports 6 HD

WWE

WWE Bottom Line 8:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Superstars 9:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Main Event 10:00 PM OSN Sports 2 HD

Saturday October 15

Boxing

Cruiserweight World Championship Tony Bellew v BJ Flores 9:00 PM OSN Sports 1 HD

Football

Italian Serie B Brescia v Salernitana 5:00 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Al Dhafra v Al Wahda 5:15 PM AD Sports 5 HD
Indian Super League Delhi Dynamos FC v NorthEast United FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Jazira v Sharjah 8:00 PM AD Sports 4 HD
Russian League Spartak vs. Rostov 8:30 PM AD Sports 5 HD

Golf

Asian Tour Venetian Macao Open - Round 3 8:00 AM OSN Sports 2 HD
PGA European Tour British Masters - Round 3 3:00 PM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Safeway Open - Round 3 1:00 AM OSN Sports 2 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup South Korea v Australia 5:10 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Iran v Japan 6:30 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup India v Argentina 7:30 PM OSN Sports 4 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC Fight Night 97: Lamas vs. Penn 6:00 PM AD Sports 6 HD

Motor Sports

NASCAR Xfinity Series: Kansas Lottery 300 11:00 PM AD Sports 6 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup TBC v TBC 10:35 AM OSN Sports TBC
Currie Cup Semi Final 1 5:00 PM OSN Sports 2 HD
Currie Cup Semi Final 2 8:00 PM OSN Sports 2 HD

Tennis

WTA Tour Generali Ladies Linz: Semi-Final 1 4:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Generali Ladies Linz: Semi-Final 2 4:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Tianjin Open: Semi-Final 1 7:30 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Tianjin Open: Semi-Final 2 9:30 AM AD Sports 6 HD

Sunday October 16

American Football

NFL TBC @ TBC 9:00 PM OSN Sports 4 HD
NFL TBC @ TBC 12:00 AM OSN Sports 2 HD

Cricket

India v New Zealand 1st One-Day International 11:50 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Italian Serie B Frosinone v Bari 5:00 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League Atletico de Kolkata v FC Goa 5:30 PM AD Sports 6 HD
Major League Soccer Chicago Fire v New England Revolution 11:15 PM AD Sports 2 HD
Major League Soccer Montreal Impact v Toronto FC 11:15 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer DC United v New York City FC 11:15 PM AD Sports 4 HD
Major League Soccer New York Red Bulls v Columbus Crew 11:15 PM AD Sports 5 HD
Major League Soccer Philadelphia Union v Orlando City SC 11:15 PM AD Sports 6 HD
Major League Soccer FC Dallas v Seattle Sounders 1:28 AM AD Sports 3 HD
Major League Soccer Houston Dynamo v Los Angeles Galaxy 1:28 AM AD Sports 4 HD
Major League Soccer Real Salt Lake v Sporting Kansas City 1:28 AM AD Sports 5 HD
Major League Soccer San Jose Earthquakes v Vancouver Whitecaps 1:28 AM AD Sports 6 HD
Major League Soccer Portland Timbers v Colorado Rapids 1:28 AM Edge Sports HD

Golf

LPGA Tour KEB Hana Bank Championship - Final Round 7:00 AM OSN Sports 1 HD
Asian Tour Venetian Macao Open - Final Round 8:00 AM OSN Sports 2 HD
PGA European Tour British Masters - Final Round 3:00 PM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Safeway Open - Final Round 1:00 AM OSN Sports 1 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Thailand v USA 5:10 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup South Korea v England 6:30 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Japan v Kenya 7:30 PM OSN Sports 4 HD

Motor Sports

NASCAR Sprint-Cup Series: Hollywood Casino 400 10:15 PM Edge Sports HD

Tennis

WTA Tour Generali Ladies Linz: Final 4:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Tianjin Open: Final 10:00 AM AD Sports 6 HD

Monday October 17

Football

Indian Super League FC Pune City v Kerala Blasters FC 5:30 PM AD Sports 6 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Poland v Iran 6:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Australia v Bangladesh 7:30 PM OSN Sports 4 HD

WWE

WWE Experience 8:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Afterburn 9:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE This Week 10:00 PM OSN Sports 2 HD

Tuesday October 18

Football

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Mumbai City FC 5:30 PM AD Sports 6 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup USA v Kenya 6:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup India v England 7:30 PM OSN Sports 4 HD

WWE

WWE Raw - Live 4:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Raw - Replay 9:00 PM OSN Sports 2 HD

Wednesday October 19

Cricket

India v New Zealand 2nd One-Day International 11:50 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Copa Brasil Cruzeiro (MG) v Corinthians (SP) 3:45 AM AD Sports 3 HD
Copa Brasil Palmeiras (SP) v Gremio (RS) 3:45 AM AD Sports 4 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Bangladesh v Argentina 6:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Thailand v Japan 7:30 PM OSN Sports 4 HD

WWE

WWE Smackdown - Live 4:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Vintage 8:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Smackdown - Replay 9:00 PM OSN Sports 2 HD

Thursday October 20

Cricket

Bangladesh v England 1st Test, Day 1 7:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League NorthEast United FC v Chennaiyin FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Sharjah v Al Dhafra 8:00 PM AD Sports 4 HD

Golf

PGA Tour CIMB Classic - Round 1 6:30 AM OSN Sports 1 HD
PGA European Tour Portugal Masters - Round 1 2:30 PM OSN Sports 1 HD

WWE

WWE NXT 8:00 PM OSN Sports 2 HD

Friday October 21

Cricket

Bangladesh v England 1st Test, Day 2 7:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Emirates v Al Shabab 5:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Kalba v Al Jazira 5:00 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League Mumbai City FC v FC Goa 5:30 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Wasl 8:00 PM AD Sports 3 HD
Italian Serie B Cittadella v Ascoli 9:00 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Spezia v Brescia 11:00 PM AD Sports 5 HD

Golf

PGA Tour CIMB Classic - Round 2 6:30 AM OSN Sports 1 HD
PGA European Tour Portugal Masters - Round 2 2:30 PM OSN Sports 1 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Semi-Final 1 6:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Semi-Final 2 7:30 PM OSN Sports 4 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup Semi Final 1 10:35 AM OSN Sports TBC

Tennis

WTA Tour Luxembourg Open: Quarter-final 1 4:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Luxembourg Open: Quarter-final 2 4:00 AM AD Sports 6 HD
ATP 250 If Stockholm Open: Quarter-final 1 4:00 AM AD Sports 6 HD
ATP 250 If Stockholm Open: Quarter-final 2 4:00 AM AD Sports 6 HD

WWE

WWE Bottom Line 8:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Superstars 9:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Main Event 10:00 PM OSN Sports 2 HD

Saturday October 22

Boxing

Welterweight World Championship TBC v TBC 9:00 PM OSN Sports 1 HD

Cricket

Bangladesh v England 1st Test, Day 3 7:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Italian Serie B Vicenza v Frosinone 5:00 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Bani Yas v Hatta 5:05 PM AD Sports 3 HD
Indian Super League Atletico de Kolkata v Delhi Dynamos FC 5:30 PM AD Sports 4 HD
Arabian Gulf League Al Ahli v Dibba 8:00 PM AD Sports 3 HD

Golf

PGA Tour CIMB Classic - Round 3 7:00 AM OSN Sports 1 HD
PGA European Tour Portugal Masters - Round 3 5:00 PM OSN Sports 1 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Final 6:20 PM OSN Sports 4 HD

Mixed Martial Arts

Bellator Shlemenko v Grove 5:00 AM OSN Sports 2 HD
Bellator Shlemenko v Grove - Prime Time Replay 9:00 PM OSN Sports 3 HD

Motor Sports

V8 Supercars Gold Coast - Race 1 8:00 AM OSN Sports TBC
Michelin GT3 Lemans Cup Estoril - Portugal 7:30 PM OSN Sports 4 HD
NASCAR Camping Truck Series: Fred's 250 9:00 PM AD Sports 5 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup Semi Final 2 10:35 AM OSN Sports TBC
Bledisloe Cup New Zealand v Australia 11:35 AM OSN Sports 1 HD
Currie Cup Final 7:00 PM OSN Sports 2 HD

Tennis

WTA Tour Luxembourg Open: Semi-final 1 4:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Luxembourg Open: Semi-final 2 4:00 AM AD Sports 6 HD
ATP 250 If Stockholm Open: Semi-final 1 4:00 AM AD Sports 6 HD
ATP 250 If Stockholm Open: Semi-final 2 4:00 AM AD Sports 6 HD

Sunday October 23

American Football

NFL TBC @ TBC 6:30 PM OSN Sports 4 HD
NFL TBC @ TBC 9:00 PM OSN Sports 2 HD
NFL TBC @ TBC 12:00 AM OSN Sports 2 HD

Cricket

Bangladesh v England 1st Test, Day 4 7:30 AM OSN Sports Cricket HD
India v New Zealand 3rd One-Day International 11:50 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League FC Pune City v Chennaiyin FC 5:30 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Al Nasr v Al Ain 8:00 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer New England Revolution v Montreal Impact 12:00 AM AD Sports 3 HD
Major League Soccer New York City FC v Columbus Crew 12:00 AM AD Sports 4 HD
Major League Soccer Toronto FC v Chicago Fire 12:00 AM AD Sports 5 HD
Major League Soccer Los Angeles Galaxy v FC Dallas 12:00 AM AD Sports 6 HD

Golf

PGA Tour CIMB Classic - Final Round 7:00 AM OSN Sports 1 HD
LPGA Tour Blue Bay LPGA - Final Round 7:30 AM OSN Sports 3 HD
PGA European Tour Portugal Masters - Final Round 4:00 PM OSN Sports 1 HD

Motor Sports

V8 Supercars Gold Coast - Race 2 8:00 AM OSN Sports TBC
European Le Mans Series Estoril - Portugal 5:00 PM OSN Sports 3 HD
NASCAR Sprint-Cup Series: Alabama 500 10:15 PM Edge Sports HD

Tennis

WTA Tour Luxembourg Open: Final 4:00 AM AD Sports 6 HD
ATP 250 If Stockholm Open: Final 4:00 AM AD Sports 6 HD

Monday October 24

Cricket

Bangladesh v England 1st Test, Day 5 7:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League FC Goa v Kerala Blasters FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Spezia v Cittadella 10:30 PM AD Sports 5 HD

WWE

WWE Experience 8:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Afterburn 9:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE This Week 10:00 PM OSN Sports 2 HD

Tuesday October 25

Football

Indian Super League Atletico de Kolkata v Mumbai City FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Brescia v Vicenza 10:30 PM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Perugia v Carpi 10:30 PM AD Sports 5 HD

WWE

WWE Raw - Live 4:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Raw - Replay 9:00 PM OSN Sports 2 HD

Wednesday October 26

Cricket

India v New Zealand 4th One-Day International 11:50 AM OSN Sports Cricket HD

WWE

WWE Smackdown - Live 4:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Vintage 8:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Smackdown - Replay 9:00 PM OSN Sports 2 HD

Thursday October 27

Football

Arabian Gulf League Al Dhafra v Kalba 5:05 PM AD Sports 3 HD
Indian Super League Delhi Dynamos FC v FC Pune City 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Jazira v Bani Yas 8:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Al Wasl v Sharjah 8:00 PM AD Sports 4 HD

Golf

World Golf Championships HSBC Champions - Round 1 7:00 AM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Sanderson Farms Championship - Round 1 9:30 PM OSN Sports 1 HD

WWE

WWE NXT 8:00 PM OSN Sports 2 HD

Friday October 28

Cricket

Bangladesh v England 2nd Test, Day 1 7:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Dibba v Al Ain 4:55 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Nasr 5:00 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League NorthEast United FC v Atletico de Kolkata 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Shabab v Al Ahli 8:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Hatta v Emirates 8:00 PM AD Sports 4 HD
Benfica Home Matches Benfica v FC P. Ferreira 10:00 PM AD Sports 5 HD

Golf

World Golf Championships HSBC Champions - Round 2 7:00 AM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Sanderson Farms Championship - Round 2 9:30 PM OSN Sports 3 HD

Rugby League

Four Nations Australia v Scotland 11:00 PM OSN Sports 1 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup Championship Final 10:35 AM OSN Sports TBC
Aviva Premiership Northampton Saints v Gloucester Rugby 10:45 PM OSN Sports 2 HD
Top 14 TBC v TBC 10:45 PM OSN Sports TBC

WWE

WWE Bottom Line 8:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Superstars 9:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Main Event 10:00 PM OSN Sports 2 HD

Saturday October 29

Cricket

Bangladesh v England 2nd Test, Day 2 7:30 AM OSN Sports Cricket HD
India v New Zealand 5th One-Day International 11:50 AM OSN Sports Cricket HD

Darts

European Championship Day 1 - Afternoon Session 4:45 PM OSN Sports 3 HD
European Championship Day 1 - Evening Session 11:00 PM OSN Sports 3 HD

Football

Indian Super League Chennaiyin FC v Kerala Blasters FC 5:30 PM AD Sports 6 HD

Golf

World Golf Championships HSBC Champions - Round 3 7:00 AM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Sanderson Farms Championship - Round 3 9:30 PM OSN Sports 1 HD

Motor Sports

NASCAR Camping Truck Series: Alpha Energy Solutions 200 9:30 PM AD Sports 6 HD

Rugby League

Four Nations England v New Zealand 5:30 PM OSN Sports 1 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup Premiership Final 10:35 AM OSN Sports TBC
Aviva Premiership Saracens v Leicester Tigers 6:00 PM OSN Sports 2 HD
Top 14 TBC v TBC 10:45 PM OSN Sports TBC

Sunday October 30

American Football

NFL TBC @ TBC 6:30 PM OSN Sports 1 HD
NFL TBC @ TBC 9:00 PM OSN Sports 2 HD
NFL TBC @ TBC 12:00 AM OSN Sports 2 HD

Cricket

Bangladesh v England 2nd Test, Day 3 7:30 AM OSN Sports Cricket HD

Darts

European Championship Day 2 - Afternoon Session 4:45 PM OSN Sports 3 HD
European Championship Day 2 - Evening Session 11:00 PM OSN Sports 3 HD

Football

Indian Super League FC Goa v Delhi Dynamos FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Hellas Verona v Trapani 6:00 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Vicenza v Perugia 8:30 PM AD Sports 5 HD

Golf

World Golf Championships HSBC Champions - Final Round 7:00 AM OSN Sports 1 HD
LPGA Tour Sime Darby LPGA Malaysia - Final Round 7:00 AM OSN Sports 2 HD
PGA Tour Sanderson Farms Championship - Final Round 9:30 PM OSN Sports 1 HD

Motor Sports

NASCAR Sprint-Cup Series: Goody's Fast Relief 500 9:00 PM AD Sports 6 HD

Rugby Union

Aviva Premiership Exeter Chiefs v Bath Rugby 7:00 PM OSN Sports 2 HD

Monday October 31

Cricket

Bangladesh v England 2nd Test, Day 4 7:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Italian Serie B Spal v Avellino 11:30 PM AD Sports 5 HD

WWE

WWE - PPV Hell in a Cell 4:00 AM OSN WWE Network HD

Tuesday November 01

Cricket

Bangladesh v England 2nd Test, Day 5 7:30 AM OSN Sports Cricket HD

Tennis

WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 1 (Day 1) 11:30 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 2 (Day 1) 1:00 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 3 (Day 1) 3:00 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Doubles Match 1 (Day 1) 4:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday November 02

Football

Arabian Gulf League Emirates v Al Jazira 4:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ahli v Hatta 4:55 PM AD Sports TBC
Indian Super League Chennaiyin FC v Mumbai City FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Ain v Al Shabab 8:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Al Wahda 8:00 PM AD Sports TBC

Tennis

WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 1 (Day 2) 11:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 2 (Day 2) 12:30 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 3 (Day 2) 3:00 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Doubles Match 1 (Day 2) 4:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday November 03

Cricket

Australia v South Africa 1st Test, Day 1 6:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Kalba v Al Wasl 4:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League FC Pune City v FC Goa 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Nasr v Dibba 8:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Dhafra 8:00 PM AD Sports TBC

Tennis

WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 1 (Day 3) 11:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 2 (Day 3) 12:30 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 3 (Day 3) 3:00 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Doubles Match 1 (Day 3) 4:30 PM AD Sports 6 HD

Friday November 04

Cricket

Australia v South Africa 1st Test, Day 2 6:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Kerala Blasters FC 5:30 PM AD Sports 6 HD

Tennis

WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 1 (Day 4) 11:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 2 (Day 4) 12:30 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 3 (Day 4) 3:00 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Doubles Match 1 (Day 4) 4:30 PM AD Sports 6 HD

Saturday November 05

Cricket

Australia v South Africa 1st Test, Day 3 6:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League NorthEast United FC v Mumbai City FC 5:30 PM AD Sports 6 HD

Motor Sports

NASCAR Camping Truck Series: Longhorn 350 5:30 AM AD Sports 6 HD
NASCAR Xfinity Series: O'Reilly Auto Parts Challenge 12:30 AM AD Sports 6 HD

Rugby League

Four Nations England v Scotland 9:30 PM OSN Sports 1 HD
Four Nations New Zealand v Australia 12:00 AM OSN Sports 1 HD

Tennis

WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Doubles Match 1 (Day 5) 11:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Semifal - Singles Match 1 (Day 5) 12:30 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Semifal - Singles Match 2 (Day 5) 3:00 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Doubles Match 2 (Day 5) 4:30 PM AD Sports 6 HD

Sunday November 06

Cricket

Australia v South Africa 1st Test, Day 4 6:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League FC Pune City v Atletico de Kolkata 5:30 PM AD Sports 6 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC Fight Night 98: dos Anjos v Ferguson - Prelims 4:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC Fight Night 98: dos Anjos v Ferguson 6:00 AM AD Sports 6 HD

Motor Sports

NASCAR Sprint-Cup Series: AAA Texas 500 11:00 PM AD Sports 6 HD

Tennis

WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Final (Day 6) 12:00 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Doubles Final (Day 6) 1:30 PM AD Sports 6 HD

Monday November 07

Cricket

Australia v South Africa 1st Test, Day 5 6:30 AM OSN Sports Cricket HD

Tuesday November 08

Football

Indian Super League Kerala Blasters FC v FC Goa 5:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday November 09

Cricket

India v England 1st Test, Day 1 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Chennaiyin FC 5:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday November 10

Cricket

India v England 1st Test, Day 2 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Mumbai City FC v FC Pune City 5:30 PM AD Sports 6 HD

Friday November 11

Cricket

India v England 1st Test, Day 3 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League FC Goa v NorthEast United FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Armenia v Montenegro 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Czech Republic v Norway 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Northern Ireland v Azerbaijan 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe San Marino v Germany 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Denmark v Kazakhstan 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Romania v Poland 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe England v Scotland 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Malta v Slovenia 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovakia v Lithuania 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe France v Sweden 11:45 PM AD Sports TBC

Rugby League

Four Nations New Zealand v Scotland 12:00 AM OSN Sports 1 HD

Saturday November 12

Cricket

Australia v South Africa 2nd Test, Day 1 4:00 AM OSN Sports Cricket HD
India v England 1st Test, Day 4 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Kerala Blasters FC v Chennaiyin FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Austria v Republic of Ireland 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Georgia v Moldova 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Croatia v Iceland 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Turkey v Kosovo 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Wales v Serbia 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Liechtenstein v Italy 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Spain v FYR Macedonia 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Ukraine v Finland 11:45 PM AD Sports TBC

Motor Sports

NASCAR Camping Truck Series: Lucas Oil 150 5:30 AM AD Sports 6 HD

Sunday November 13

Cricket

Australia v South Africa 2nd Test, Day 2 4:00 AM OSN Sports Cricket HD
India v England 1st Test, Day 5 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Atletico de Kolkata 5:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bulgaria v Belarus 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Luxembourg v Netherlands 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Hungary v Andorra 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Cyprus v Gibraltar 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Portugal v Latvia 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Switzerland v Faroe Islands 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Belgium v Estonia 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Greece v Bosnia-Herzegovina 11:45 PM AD Sports TBC

Mixed Martial Arts

UFC UFC 205: Alvarez v McGregor - Prelims 5:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC 205: Alvarez v McGregor - Main Card 7:00 AM AD Sports 6 HD

Motor Sports

NASCAR Xfinity Series: Phoenix International Raceway 4:30 AM AD Sports 5 HD
NASCAR Sprint-Cup Series: Can-Am 500 11:30 PM AD Sports 6 HD

Rugby League

Four Nations England v Australia 7:30 PM OSN Sports 2 HD

Monday November 14

Cricket

Australia v South Africa 2nd Test, Day 3 4:00 AM OSN Sports Cricket HD

Tuesday November 15

Cricket

Australia v South Africa 2nd Test, Day 4 4:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

International Friendly Italy v Germany 4:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League Chennaiyin FC v FC Pune City 5:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday November 16

Cricket

Australia v South Africa 2nd Test, Day 5 4:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 1st Test, Day 1 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Football

Indian Super League FC Goa v Mumbai Vity FC 5:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday November 17

Cricket

India v England 2nd Test, Day 1 8:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 1st Test, Day 2 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Football

Indian Super League Atletico de Kolkata v NorthEast United FC 5:30 PM AD Sports 6 HD

Friday November 18

Cricket

India v England 2nd Test, Day 2 8:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 1st Test, Day 3 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Football

Arabian Gulf League Al Shabab v Dibba 4:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Dhafra v Emirates 4:55 PM AD Sports TBC
Indian Super League FC Pune City v Delhi Dynamos FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Wasl v Bani Yas 8:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Al Nasr 8:00 PM AD Sports TBC

Rugby Union

Aviva Premiership Bath Rugby v Bristol Rugby 11:45 PM OSN Sports TBC

Saturday November 19

Cricket

India v England 2nd Test, Day 3 8:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 1st Test, Day 4 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Football

Arabian Gulf League Hatta v Al Ain 4:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wahda v Kalba 4:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League Mumbai City FC v Kerala Blasters FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Jazira v Al Ahli 8:00 PM AD Sports TBC

Motor Sports

NASCAR Camping Truck Series: Ford EcoBoost 200 5:00 AM AD Sports 6 HD
NASCAR Xfinity Series: Ford EcoBoost 300 12:30 AM AD Sports 6 HD

Sunday November 20

Cricket

India v England 2nd Test, Day 4 8:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 1st Test, Day 5 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Football

Indian Super League Chennaiyin FC v Atletico de Kolkata 5:30 PM AD Sports 6 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC Fight Night 100: Gustafsson v Nogueira - Prelims 4:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC Fight Night 100: Gustafsson v Nogueira - Main Card 6:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC Fight Night 99: Kim v Nelson 7:00 AM AD Sports 6 HD

Motor Sports

NASCAR Sprint-Cup Series: Ford EcoBoost 400 11:45 PM AD Sports 6 HD

Rugby League

Four Nations Final 6:30 PM OSN Sports 1 HD

Rugby Union

Aviva Premiership Sale Sharks v Saracens 5:00 PM OSN Sports TBC
Aviva Premiership Leicester Tigers v Harlequins 7:00 PM OSN Sports TBC

Monday November 21

Cricket

India v England 2nd Test, Day 5 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Tuesday November 22

Football

Indian Super League NorthEast United FC v FC Pune City 5:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday November 23

Football

Arabian Gulf League Emirates v Al Wasl 4:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Mumbai City FC v Chennaiyin FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Kalba v Sharjah 8:00 PM AD Sports TBC

Thursday November 24

Cricket

Australia v South Africa 3rd Test, Day 1 7:30 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 2nd Test, Day 1 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Football

Arabian Gulf League Al Ahli v Al Dhafra 4:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Wahda 4:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League FC Goa v Atletico de Kolkata 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Ain v Al Jazira 8:00 PM AD Sports TBC

Friday November 25

Cricket

Australia v South Africa 3rd Test, Day 2 7:30 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 2nd Test, Day 2 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Football

Arabian Gulf League Dibba v Hatta 4:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Kerala Blasters FC v FC Pune City 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Nasr v Al Shabab 8:00 PM AD Sports TBC

Saturday November 26

Cricket

Australia v South Africa 3rd Test, Day 3 7:30 AM OSN Sports Cricket HD
India v England 3rd Test, Day 1 8:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 2nd Test, Day 3 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Football

Indian Super League Chennaiyin FC v NorthEast United FC 5:30 PM AD Sports 6 HD

Sunday November 27

Cricket

Australia v South Africa 3rd Test, Day 4 7:30 AM OSN Sports Cricket HD
India v England 3rd Test, Day 2 8:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 2nd Test, Day 4 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Football

Indian Super League Delhi Dynamos FC v FC Goa 5:30 PM AD Sports 6 HD
Benfica Home Matches Benfica v Moreirense FC 10:00 PM AD Sports TBC

Mixed Martial Arts

UFC Rockhold vs. Jacaré 2 - Prelims 5:00 AM AD Sports 6 HD
UFC Rockhold vs. Jacaré 2 - Main Card 7:00 AM AD Sports 6 HD

Monday November 28

Cricket

Australia v South Africa 3rd Test, Day 5 7:30 AM OSN Sports Cricket HD
India v England 3rd Test, Day 3 8:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 2nd Test, Day 5 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Football

Arabian Gulf League Al Wahda v Emirates 4:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Dhafra v Al Ain 4:55 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Bani Yas 8:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wasl v Al Ahli 8:00 PM AD Sports TBC

Tuesday November 29

Cricket

India v England 3rd Test, Day 4 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Coppa Italia Chievoverona v Novara 4:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Empoli v Cesena 4:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Torino v Pisa 4:00 AM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Hatta v Al Shabab 4:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Atletico de Kolkata v Kerala Blasters FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Kalba v Al Nasr 8:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Jazira v Dibba 8:00 PM AD Sports TBC

Wednesday November 30

Cricket

India v England 3rd Test, Day 5 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Coppa Italia Atalanta v Pescara 4:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Palermo v Spezia 4:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Sampdoria v Cagliari 4:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League NorthEast United FC v Delhi Dynamos FC 5:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday December 01

Football

Coppa Italia Bologna v Hellas Verona 4:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Genoa v Perugia 4:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League FC Goa v Chennaiyin FC 5:30 PM AD Sports 6 HD

Friday December 02

Football

Indian Super League Atletico de Kolkata v FC Pune City 5:30 PM AD Sports 6 HD

Saturday December 03

Football

Arabian Gulf League Dibba v Al Dhafra 4:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Mumbai City FC v Delhi Dynamos FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Shabab v Al Jazira 7:30 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Emirates v Sharjah 8:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ahli v Al Wahda 8:00 PM AD Sports TBC

Sunday December 04

Cricket

Australia v New Zealand 1st One-Day International 8:20 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Al Nasr v Hatta 4:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Kalba 4:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League Kerala Blasters FC v NorthEast United FC 5:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Ain v Al Wasl 8:00 PM AD Sports TBC

Mixed Martial Arts

UFC Ultimate Fighter 24 Finale: Tournament of Champions - Prelims 7:00 AM AD Sports 6 HD
UFC Ultimate Fighter 24 Finale: Tournament of Champions - Main Card 7:00 AM AD Sports 6 HD

Tuesday December 06

Cricket

Australia v New Zealand 2nd One-Day International 8:20 AM OSN Sports Cricket HD

Thursday December 08

Cricket

India v England 4th Test, Day 1 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Al Wasl v Dibba 4:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Dharfa v Al Shabab 4:55 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Kalba v Emirates 8:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Nasr 8:00 PM AD Sports TBC

Friday December 09

Cricket

India v England 4th Test, Day 2 8:00 AM OSN Sports Cricket HD
Australia v New Zealand 3rd One-Day International 8:20 AM OSN Sports 4 HD

Football

Arabian Gulf League Sharjah v Al Ahli 4:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Jazira v Hatta 4:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Ain 8:00 PM AD Sports TBC

Saturday December 10

Cricket

India v England 4th Test, Day 3 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Semi-Final, Leg 1 - 4v1 5:30 PM AD Sports 6 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC Fight Night 102: Albany NY 7:00 AM AD Sports 6 HD

Sunday December 11

Cricket

India v England 4th Test, Day 4 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Benfica Home Matches Benfica v Sporting CP 4:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League Semi-Final, Leg 1 - 3v2 5:30 PM AD Sports 6 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC 206: Toronto - Prelims 7:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC 206: Toronto - Main Card 7:00 AM AD Sports 6 HD

Monday December 12

Cricket

India v England 4th Test, Day 5 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Tuesday December 13

Football

Indian Super League Semi-Final, Leg 2 - 1v4 5:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday December 14

Football

Indian Super League Semi-Final, Leg 2 - 2v3 5:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday December 15

Cricket

Australia v Pakistan 1st Test, Day 1 7:00 AM OSN Sports 4 HD

Friday December 16

Cricket

Australia v Pakistan 1st Test, Day 2 7:00 AM OSN Sports 4 HD
India v England 5th Test, Day 1 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Emirates v Bani Yas 4:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ahli v Kalba 4:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Shabab v Al Wasl 8:00 PM AD Sports TBC

Saturday December 17

Cricket

Australia v Pakistan 1st Test, Day 3 7:00 AM OSN Sports 4 HD
India v England 5th Test, Day 2 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Dibba v Al Wahda 4:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Hatta v Al Dhafra 4:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ain v Sharjah 8:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Nasr v Al Jazira 8:00 PM AD Sports TBC

Sunday December 18

Cricket

Australia v Pakistan 1st Test, Day 4 7:00 AM OSN Sports 4 HD
India v England 5th Test, Day 3 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Final 5:30 PM AD Sports 6 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC on FOX 22: Sacramento - Prelims 7:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC on FOX 22: Sacramento - Main Card 7:00 AM AD Sports 6 HD

Monday December 19

Cricket

Australia v Pakistan 1st Test, Day 5 7:00 AM OSN Sports 4 HD
India v England 5th Test, Day 4 8:00 AM OSN Sports Cricket HD

Tuesday December 20

Cricket

India v England 5th Test, Day 5 8:00 AM OSN Sports Cricket HD
Big Bash League Sydney Thunder v Sydney Sixers 12:40 PM OSN Sports Cricket HD

Wednesday December 21

Cricket

Big Bash League Adelaide Strikers v Brisbane Heat 12:40 PM OSN Sports Cricket HD

Football

Benfica Home Matches Benfica v Rio Ave FC 4:00 AM AD Sports TBC

Thursday December 22

Cricket

Big Bash League Melbourne Renegades v Sydney Thunder 12:40 PM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Al Dhafra v Al Jazira 4:55 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wasl v Hatta 8:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Ahli 8:00 PM AD Sports TBC

Friday December 23

Cricket

Big Bash League Sydney Sixers v Hobart Hurricanes 11:10 AM OSN Sports Cricket HD
Big Bash League Perth Scorchers v Adelaide Strikers 2:15 PM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Kalba v Al Ain 4:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Dibba 4:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Nasr v Emirates 8:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Shabab 8:00 PM AD Sports TBC

Sunday December 25

Cricket

New Zealand v Bangladesh 1st One-Day International 2:00 AM OSN Sports TBC
Australia v Pakistan 2nd Test, Day 1 3:30 AM OSN Sports 4 HD

Monday December 26

Cricket

Big Bash League Hobart Hurricanes v Melbourne Stars 12:10 PM OSN Sports Cricket HD
Australia v Pakistan 2nd Test, Day 2 3:30 AM OSN Sports 4 HD

Tuesday December 27

Cricket

Big Bash League Sydney Sixers v Perth Scorchers 12:10 PM OSN Sports Cricket HD
Australia v Pakistan 2nd Test, Day 3 3:30 AM OSN Sports 4 HD

Wednesday December 28

Cricket

Big Bash League Sydney Thunder v Brisbane Heat 12:10 PM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 2nd One-Day International 2:00 AM OSN Sports TBC
Australia v Pakistan 2nd Test, Day 4 3:30 AM OSN Sports 4 HD

Thursday December 29

Cricket

Big Bash League Melbourne Renegades v Perth Scorchers 12:10 PM OSN Sports Cricket HD
Australia v Pakistan 2nd Test, Day 5 3:30 AM OSN Sports 4 HD

Friday December 30

Cricket

Big Bash League Brisbane Heat v Hobart Hurricanes 12:10 PM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 3rd One-Day International 2:00 AM OSN Sports TBC

Saturday December 31

Cricket

Big Bash League Adelaide Strikers v Sydney Sixers 12:10 PM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Al Ain v Ahli 7:40 PM AD Sports TBC

Mixed Martial Arts

UFC UFC 207: Las Vegas - Prelims 7:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC 207: Las Vegas - Main Card 7:00 AM AD Sports 6 HD

Sunday January 01

Cricket

Big Bash League Melbourne Stars v Melbourne Renegades 11:10 AM OSN Sports Cricket HD
Big Bash League Perth Scorchers v Sydney Thunder 2:15 PM OSN Sports Cricket HD

Monday January 02

Cricket

Big Bash League Hobart Hurricanes v Adelaide Strikers 12:10 PM OSN Sports Cricket HD

Tuesday January 03

Cricket

New Zealand v Bangladesh 1st T20 International 6:00 AM OSN Sports TBC
Big Bash League Brisbane Heat v Sydney Sixers 12:10 PM OSN Sports Cricket HD
Australia v Pakistan 3rd Test, Day 1 3:30 AM OSN Sports Cricket HD

Wednesday January 04

Cricket

Big Bash League Sydney Thunder v Melbourne Stars 12:10 PM OSN Sports Cricket HD
Australia v Pakistan 3rd Test, Day 2 3:30 AM OSN Sports Cricket HD

Thursday January 05

Cricket

Big Bash League Perth Scorchers v Brisbane Heat 12:10 PM OSN Sports Cricket HD
Australia v Pakistan 3rd Test, Day 3 3:30 AM OSN Sports Cricket HD

Friday January 06

Cricket

New Zealand v Bangladesh 2nd T20 International 6:00 AM OSN Sports TBC
Big Bash League Adelaide Strikers v Hobart Hurricanes 12:10 PM OSN Sports Cricket HD
Australia v Pakistan 3rd Test, Day 4 3:30 AM OSN Sports Cricket HD

Saturday January 07

Cricket

Big Bash League Melbourne Renegades v Melbourne Stars 12:10 PM OSN Sports Cricket HD
Australia v Pakistan 3rd Test, Day 5 3:30 AM OSN Sports Cricket HD

Sunday January 08

Cricket

New Zealand v Bangladesh 3rd T20 International 6:00 AM OSN Sports TBC
Big Bash League Hobart Hurricanes v Sydney Thunder 12:10 PM OSN Sports Cricket HD

Monday January 09

Cricket

Big Bash League Sydney Sixers v Melbourne Renegades 12:40 PM OSN Sports Cricket HD

Tuesday January 10

Cricket

Big Bash League Melbourne Stars v Adelaide Strikers 12:40 PM OSN Sports Cricket HD

Wednesday January 11

Cricket

Big Bash League Brisbane Heat v Perth Scorchers 12:40 PM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 1st Test, Day 1 1:30 AM OSN Sports TBC

Thursday January 12

Cricket

Big Bash League Melbourne Renegades v Hobart Hurricanes 12:40 PM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 1st Test, Day 2 1:30 AM OSN Sports TBC

Friday January 13

Cricket

Australia v Pakistan 1st One-Day International 7:20 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 1st Test, Day 3 1:30 AM OSN Sports TBC

Saturday January 14

Cricket

Big Bash League Sydney Sixers v Sydney Thunder 11:10 AM OSN Sports Cricket HD
Big Bash League Perth Scorchers v Melbourne Stars 2:15 PM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 1st Test, Day 4 1:30 AM OSN Sports TBC

Sunday January 15

Cricket

Australia v Pakistan 2nd One-Day International 7:20 AM OSN Sports 4 HD
India v England 1st One-Day International 1:00 PM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 1st Test, Day 5 1:30 AM OSN Sports TBC

Monday January 16

Cricket

Big Bash League Adelaide Strikers v Melbourne Renegades 12:40 PM OSN Sports Cricket HD

Tuesday January 17

Cricket

Big Bash League Melbourne Stars v Brisbane Heat 12:40 PM OSN Sports Cricket HD

Wednesday January 18

Cricket

Big Bash League Sydney Thunder v Adelaide Strikers 12:40 PM OSN Sports Cricket HD

Thursday January 19

Cricket

Australia v Pakistan 3rd One-Day International 7:20 AM OSN Sports 4 HD
India v England 2nd One-Day International 1:00 PM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 2nd Test, Day 1 1:30 AM OSN Sports TBC

Friday January 20

Cricket

Big Bash League Brisbane Heat v Melbourne Renegades 12:40 PM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 2nd Test, Day 2 1:30 AM OSN Sports TBC

Saturday January 21

Cricket

Big Bash League Hobart Hurricanes v Perth Scorchers 9:20 AM OSN Sports Cricket HD
Big Bash League Melbourne Stars v Sydney Sixers 12:25 PM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 2nd Test, Day 3 1:30 AM OSN Sports TBC

Sunday January 22

Cricket

Australia v Pakistan 4th One-Day International 7:20 AM OSN Sports 4 HD
India v England 3rd One-Day International 1:00 PM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 2nd Test, Day 4 1:30 AM OSN Sports TBC

Monday January 23

Cricket

New Zealand v Bangladesh 2nd Test, Day 5 1:30 AM OSN Sports TBC

Tuesday January 24

Cricket

Big Bash League 1st Semi-Final 12:25 PM OSN Sports Cricket HD

Wednesday January 25

Cricket

Big Bash League 2nd Semi-Final 12:25 PM OSN Sports Cricket HD

Thursday January 26

Cricket

Australia v Pakistan 5th One-Day International 7:20 AM OSN Sports 4 HD
India v England 1st T20 International 5:30 PM OSN Sports Cricket HD

Saturday January 28

Cricket

Big Bash League Final 12:25 PM OSN Sports Cricket HD

Sunday January 29

Cricket

India v England 2nd T20 International 5:30 PM OSN Sports Cricket HD

Monday January 30

Cricket

New Zealand v Australia 1st One-Day International 5:00 AM OSN Sports TBC

Wednesday February 01

Cricket

India v England 3rd T20 International 5:30 PM OSN Sports Cricket HD

Thursday February 02

Cricket

New Zealand v Australia 2nd One-Day International 5:00 AM OSN Sports TBC

Sunday February 05

Cricket

New Zealand v Australia 3rd One-Day International 5:00 AM OSN Sports TBC

Friday March 24

Football

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Georgia v Serbia 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Turkey v Finland 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Austria v Moldova 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Republic of Ireland v Wales 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Italy v Albania 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Liechtenstein v FYR Macedonia 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Croatia v Ukraine 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kosovo v Iceland 11:45 PM AD Sports TBC

Saturday March 25

Football

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Sweden v Belarus 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Andorra v Faroe Islands 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Switzerland v Latvia 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Cyprus v Estonia 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bosnia-Herzegovina v Gibraltar 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bulgaria v Netherlands 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Luxembourg v France 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Portugal v Hungary 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Belgium v Greece 11:45 PM AD Sports TBC

Sunday March 26

Football

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Azerbaijan v Germany 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe San Marino v Czech Republic 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Armenia v Kazakhstan 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe England v Lithuania 9:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Northern Ireland v Norway 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Montenegro v Poland 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Romania v Denmark 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Malta v Slovakia 11:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Scotland v Slovenia 11:45 PM AD Sports TBC

Friday June 09

Football

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Belarus v Bulgaria 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Netherlands v Luxembourg 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Sweden v France 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Andorra v Hungary 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Faroe Islands v Switzerland 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Latvia v Portugal 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bosnia-Herzegovina v Greece 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Estonia v Belgium 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Gibraltar v Cyprus 10:45 PM AD Sports TBC

Saturday June 10

Football

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Azerbaijan v Northern Ireland 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kazakhstan v Denmark 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Scotland v England 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovenia v Malta 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Germany v San Marino 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Norway v Czech Republic 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Montenegro v Armenia 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Poland v Romania 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Lithuania v Slovakia 10:45 PM AD Sports TBC

Sunday June 11

Football

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Moldova v Georgia 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Republic of Ireland v Austria 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Finland v Ukraine 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Serbia v Wales 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe FYR Macedonia v Spain 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Italy v Liechtenstein 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Iceland v Croatia 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kosovo v Turkey 10:45 PM AD Sports TBC