Sports Fixtures

Monday September 26

Italian Serie B Perugia v Spal 8:30 PM AD Sports 5 HD

Wednesday September 28

Copa Sudamericana Atletico Nacional (COL) v Sol de America (PAR) 2:45 AM AD Sports 3 HD
Copa Sudamericana Junior Barranquilla (COL) v Montevideo Wanderes (URU) 12:15 AM AD Sports 3 HD
Copa Sudamericana Chapecoense (BRA) v Independiente (ARG) 12:15 AM AD Sports 6 HD
Major League Soccer DC United v Columbus Crew 1:38 AM AD Sports 2 HD
Major League Soccer Montreal Impact v San Jose Erthquakes 1:38 AM AD Sports 4 HD
Major League Soccer Toronto FC v Orlando City SC 1:46 AM AD Sports 5 HD

Thursday September 29

Copa Sudamericana Flamengo (BRA) v Palestino (CHI) 2:45 AM AD Sports 3 HD
Copa Sudamericana Santa Cruz (BRA) v Independiente Medellin (COL) 2:45 AM AD Sports 6 HD
Copa Sudamericana Belgrano (ARG) v Coritaba (BRA) 2:45 AM Edge Sports HD
Major League Soccer Seattle Sounders v Chicago Fire 4:38 AM AD Sports 4 HD
Copa Sudamericana Deportivo La Guaira (VEN) v San Lorenzo (ARG) 12:15 AM AD Sports 3 HD

Friday September 30

Copa Sudamericana Cerro Porteno (PAR) v Santa Fe (COL) 2:45 AM AD Sports 3 HD
Italian Serie B Brescia v Bari 8:30 PM AD Sports 5 HD

Saturday October 01

Major League Soccer Houston Dunamo v New York City SC 2:08 AM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Frosinone v Perugia 3:00 PM AD Sports 5 HD
Indian Super League NorthEast United FC v Kerala Blasters FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Major League Soccer New York Red Bulls v Philadelphia Union 1:08 AM AD Sports 4 HD
Major League Soccer Toronto FC v DC United 1:38 AM AD Sports 3 HD
Major League Soccer New England Revolution v Sporting Kansas City 1:38 AM AD Sports 5 HD

Sunday October 02

Major League Soccer Colorado Rapids v Portland Timbers 3:08 AM AD Sports 2 HD
Major League Soccer FC Dallas v Los Angeles Galaxy 3:08 AM AD Sports 4 HD
Major League Soccer San Jose Earthquakes v Real Salt Lake 4:38 AM AD Sports 3 HD
Russian League Zenit v Spartak 3:30 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League Atletico de Kolkata v Chennaiyin FC 3:30 PM AD Sports 5 HD
Benfica Home Matches Benfica v CD Feirense 5:00 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer Orlando City SC v Montreal Impact 7:08 PM AD Sports 4 HD
Russian League Rostov v CSKA 8:30 PM AD Sports 3 HD

Monday October 03

Major League Soccer Vancouver Whitecaps FC v Seattle Sounders 2:16 AM AD Sports 4 HD
Indian Super League FC Pune City v Mumbai City FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Carpi v Pisa 8:30 PM AD Sports 5 HD

Tuesday October 04

Indian Super League NorthEast United FC v FC Goa 3:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday October 05

Indian Super League Kerala Blasters FC v Atletico de Kolkata 3:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday October 06

Indian Super League Chennaiyin FC v Delhi Dynamos FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Republic of Ireland v Georgia 8:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Austria v Wales 8:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Italy v Spain 8:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Turkey v Ukraine 8:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kosovo v Croatia 8:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Iceland v Finland 8:45 PM Edge Sports HD

Friday October 07

Indian Super League Mumbai City FC v NorthEast United FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Greece v Cyprus 8:45 PM AD Sports 1 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Hungary v Switzerland 8:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe France v Bulgaria 8:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Belgium v Bosnia-Herzegovina 8:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Netherlands v Belarus 8:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Portugal v Andorra 8:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Luxembourg v Sweden 8:45 PM Edge Sports HD

Saturday October 08

Indian Super League FC Goa v FC Pune City 3:30 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe England v Malta 6:00 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Ajerbaijan v Norway 6:00 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Armenia v Romania 6:00 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Montenegro v Kazakhstan 6:00 PM Edge Sports HD
Italian Serie B Cittadella v Frosinone 8:30 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Poland v Denmark 8:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Germany v Czech Republic 8:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Scotland v Lithuania 8:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovenia v Slovakia 8:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Northern Ireland v San Marino 8:45 PM Edge Sports HD

Sunday October 09

Major League Soccer Houston Dynamo v Colorado Rapids 2:30 AM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Hellas Verona v Brescia 12:30 PM AD Sports 5 HD
Indian Super League Kerala Blasters FC v Delhi Dynamos FC 3:30 PM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Salernitana v Benevento 5:30 PM Edge Sports HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Finland v Croatia 6:00 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Wales v Georgia 6:00 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Ukraine v Kosovo 6:00 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Moldova v Republic of Ireland 8:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Albania v Spain 8:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe FYR Macedonia v Italy 8:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Iceland v Turkey 8:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Serbia v Austria 8:45 PM Edge Sports HD

Monday October 10

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Estonia v Greece 6:45 PM Edge Sports HD
Spain U21 International Spain v Estonia 6:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bosnia-Herzegovina v Cyprus 8:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Faroe Islands v Portugal 8:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Netherlands v France 8:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Sweden v Bulgaria 8:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Gibraltar v Belgium 8:45 PM AD Sports 6 HD

Tuesday October 11

Indian Super League Mumbai City FC v Atletico de Kolkata 3:30 PM AD Sports 6 HD
Italy U21 International Lithuania v Italy 5:00 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kazakhstan v Romania 6:00 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Poland v Armenia 8:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovenia v England 8:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Germany v Northern Ireland 8:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovakia v Scotland 8:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Czech Republic v Azerbaijan 8:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Denmark v Montenegro 8:45 PM Edge Sports HD

Wednesday October 12

Indian Super League FC Pune City v NorthEast United FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday October 13

Major League Soccer Seattle Sounders v Houston Dynamo 4:30 AM AD Sports 4 HD
Indian Super League Chennaiyin FC v FC Goa 3:30 PM AD Sports 6 HD

Friday October 14

Major League Soccer Colorado Rapids v San Jose Earthquakes 3:00 AM AD Sports 4 HD
Arabian Gulf League Dibba v Emirates 3:00 PM AD Sports 4 HD
Arabian Gulf League Al Shabab v Bani Yas 3:05 PM AD Sports 3 HD
Indian Super League Kerala Blasters FC v Mumbai City FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Wasl v Al Nasr 6:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Hatta v Kalba 6:00 PM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Cesena v Spal 8:30 PM AD Sports 5 HD

Saturday October 15

Italian Serie B Brescia v Salernitana 3:00 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Al Dhafra v Al Wahda 3:15 PM AD Sports 5 HD
Indian Super League Delhi Dynamos FC v NorthEast United FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Jazira v Sharjah 6:00 PM AD Sports 4 HD

Sunday October 16

Italian Serie B Frosinone v Bari 3:00 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League Atletico de Kolkata v FC Goa 3:30 PM AD Sports 6 HD
Major League Soccer Chicago Fire v New England Revolution 9:15 PM AD Sports 2 HD
Major League Soccer Montreal Impact v Toronto FC 9:15 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer DC United v New York City FC 9:15 PM AD Sports 4 HD
Major League Soccer New York Red Bulls v Columbus Crew 9:15 PM AD Sports 5 HD
Major League Soccer Philadelphia Union v Orlando City SC 9:15 PM AD Sports 6 HD
Major League Soccer FC Dallas v Seattle Sounders 11:28 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer Houston Dynamo v Los Angeles Galaxy 11:28 PM AD Sports 4 HD
Major League Soccer Real Salt Lake v Sporting Kansas City 11:28 PM AD Sports 5 HD
Major League Soccer San Jose Earthquakes v Vancouver Whitecaps 11:28 PM AD Sports 6 HD
Major League Soccer Portland Timbers v Colorado Rapids 11:28 PM Edge Sports HD

Monday October 17

Indian Super League FC Pune City v Kerala Blasters FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Tuesday October 18

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Mumbai City FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday October 20

Indian Super League NorthEast United FC v Chennaiyin FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Sharjah v Al Dhafra 6:00 PM AD Sports 4 HD

Friday October 21

Arabian Gulf League Emirates v Al Shabab 3:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Kalba v Al Jazira 3:00 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League Mumbai City FC v FC Goa 3:30 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Wasl 6:00 PM AD Sports 3 HD
Italian Serie B Cittadella v Ascoli 7:00 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Spezia v Brescia 9:00 PM AD Sports 5 HD

Saturday October 22

Italian Serie B Vicenza v Frosinone 3:00 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Bani Yas v Hatta 3:05 PM AD Sports 3 HD
Indian Super League Atletico de Kolkata v Delhi Dynamos FC 3:30 PM AD Sports 4 HD
Arabian Gulf League Al Ahli v Dibba 6:00 PM AD Sports 3 HD

Sunday October 23

Indian Super League FC Pune City v Chennaiyin FC 3:30 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Al Nasr v Al Ain 6:00 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer New England Revolution v Montreal Impact 10:00 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer New York City FC v Columbus Crew 10:00 PM AD Sports 4 HD
Major League Soccer Toronto FC v Chicago Fire 10:00 PM AD Sports 5 HD
Major League Soccer Los Angeles Galaxy v FC Dallas 10:00 PM AD Sports 6 HD

Monday October 24

Indian Super League FC Goa v Kerala Blasters FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Spezia v Cittadella 8:30 PM AD Sports 5 HD

Tuesday October 25

Indian Super League Atletico de Kolkata v Mumbai City FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Brescia v Vicenza 8:30 PM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Perugia v Carpi 8:30 PM AD Sports 5 HD

Thursday October 27

Arabian Gulf League Al Dhafra v Kalba 3:05 PM AD Sports 3 HD
Indian Super League Delhi Dynamos FC v FC Pune City 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Jazira v Bani Yas 6:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Al Wasl v Sharjah 6:00 PM AD Sports 4 HD

Friday October 28

Benfica Home Matches Benfica v FC P. Ferreira 2:00 AM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Dibba v Al Ain 2:55 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Nasr 3:00 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League NorthEast United FC v Atletico de Kolkata 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Shabab v Al Ahli 6:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Hatta v Emirates 6:00 PM AD Sports 4 HD

Saturday October 29

Indian Super League Chennaiyin FC v Kerala Blasters FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Sunday October 30

Indian Super League FC Goa v Delhi Dynamos FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Hellas Verona v Trapani 4:00 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Vicenza v Perugia 6:30 PM AD Sports 5 HD

Monday October 31

Italian Serie B Spal v Avellino 9:30 PM AD Sports 5 HD

Wednesday November 02

Arabian Gulf League Emirates v Al Jazira 2:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ahli v Hatta 2:55 PM AD Sports TBC
Indian Super League Chennaiyin FC v Mumbai City FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Ain v Al Shabab 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Al Wahda 6:00 PM AD Sports TBC

Thursday November 03

Arabian Gulf League Kalba v Al Wasl 2:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League FC Pune City v FC Goa 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Nasr v Dibba 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Dhafra 6:00 PM AD Sports TBC

Friday November 04

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Kerala Blasters FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Saturday November 05

Indian Super League NorthEast United FC v Mumbai City FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Sunday November 06

Indian Super League FC Pune City v Atletico de Kolkata 3:30 PM AD Sports 6 HD

Tuesday November 08

Indian Super League Kerala Blasters FC v FC Goa 3:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday November 09

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Chennaiyin FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday November 10

Indian Super League Mumbai City FC v FC Pune City 3:30 PM AD Sports 6 HD

Friday November 11

Indian Super League FC Goa v NorthEast United FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Armenia v Montenegro 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Czech Republic v Norway 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Northern Ireland v Azerbaijan 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe San Marino v Germany 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Denmark v Kazakhstan 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Romania v Poland 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe England v Scotland 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Malta v Slovenia 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovakia v Lithuania 9:45 PM AD Sports TBC

Saturday November 12

Indian Super League Kerala Blasters FC v Chennaiyin FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Austria v Republic of Ireland 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Georgia v Moldova 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Croatia v Iceland 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Wales v Serbia 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Liechtenstein v Italy 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Spain v FYR Macedonia 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Ukraine v Finland 9:45 PM AD Sports TBC

Sunday November 13

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Atletico de Kolkata 3:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bulgaria v Belarus 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Luxembourg v Netherlands 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Hungary v Andorra 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Cyprus v Gibraltar 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Portugal v Latvia 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Switzerland v Faroe Islands 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Belgium v Estonia 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Greece v Bosnia-Herzegovina 9:45 PM AD Sports TBC

Tuesday November 15

International Friendly Italy v Germany 2:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League Chennaiyin FC v FC Pune City 3:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday November 16

Indian Super League FC Goa v Mumbai Vity FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday November 17

Indian Super League Atletico de Kolkata v NorthEast United FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Friday November 18

Arabian Gulf League Al Shabab v Dibba 2:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Dhafra v Emirates 2:55 PM AD Sports TBC
Indian Super League FC Pune City v Delhi Dynamos FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Wasl v Bani Yas 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Al Nasr 6:00 PM AD Sports TBC

Saturday November 19

Arabian Gulf League Hatta v Al Ain 2:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wahda v Kalba 2:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League Mumbai City FC v Kerala Blasters FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Jazira v Al Ahli 6:00 PM AD Sports TBC

Sunday November 20

Indian Super League Chennaiyin FC v Atletico de Kolkata 3:30 PM AD Sports 6 HD

Tuesday November 22

Indian Super League NorthEast United FC v FC Pune City 3:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday November 23

Arabian Gulf League Emirates v Al Wasl 2:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Mumbai City FC v Chennaiyin FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Kalba v Sharjah 6:00 PM AD Sports TBC

Thursday November 24

Arabian Gulf League Al Ahli v Al Dhafra 2:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Wahda 2:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League FC Goa v Atletico de Kolkata 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Ain v Al Jazira 6:00 PM AD Sports TBC

Friday November 25

Arabian Gulf League Dibba v Hatta 2:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Kerala Blasters FC v FC Pune City 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Nasr v Al Shabab 6:00 PM AD Sports TBC

Saturday November 26

Indian Super League Chennaiyin FC v NorthEast United FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Sunday November 27

Benfica Home Matches Benfica v Moreirense FC 2:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League Delhi Dynamos FC v FC Goa 3:30 PM AD Sports 6 HD

Monday November 28

Arabian Gulf League Al Wahda v Emirates 2:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Dhafra v Al Ain 2:55 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Bani Yas 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wasl v Al Ahli 6:00 PM AD Sports TBC

Tuesday November 29

Coppa Italia Chievoverona v Novara 2:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Empoli v Cesena 2:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Torino v Pisa 2:00 AM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Hatta v Al Shabab 2:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Atletico de Kolkata v Kerala Blasters FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Kalba v Al Nasr 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Jazira v Dibba 6:00 PM AD Sports TBC

Wednesday November 30

Coppa Italia Atalanta v Pescara 2:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Palermo v Spezia 2:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Sampdoria v Cagliari 2:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League NorthEast United FC v Delhi Dynamos FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday December 01

Coppa Italia Bologna v Hellas Verona 2:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Genoa v Perugia 2:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League FC Goa v Chennaiyin FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Friday December 02

Indian Super League Atletico de Kolkata v FC Pune City 3:30 PM AD Sports 6 HD

Saturday December 03

Arabian Gulf League Dibba v Al Dhafra 2:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Mumbai City FC v Delhi Dynamos FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Shabab v Al Jazira 5:30 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Emirates v Sharjah 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ahli v Al Wahda 6:00 PM AD Sports TBC

Sunday December 04

Arabian Gulf League Al Nasr v Hatta 2:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Kalba 2:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League Kerala Blasters FC v NorthEast United FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Ain v Al Wasl 6:00 PM AD Sports TBC

Thursday December 08

Arabian Gulf League Al Wasl v Dibba 2:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Dharfa v Al Shabab 2:55 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Kalba v Emirates 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Nasr 6:00 PM AD Sports TBC

Friday December 09

Arabian Gulf League Sharjah v Al Ahli 2:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Jazira v Hatta 2:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Ain 6:00 PM AD Sports TBC

Saturday December 10

Indian Super League Semi-Final, Leg 1 - 4v1 3:30 PM AD Sports 6 HD

Sunday December 11

Benfica Home Matches Benfica v Sporting CP 2:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League Semi-Final, Leg 1 - 3v2 3:30 PM AD Sports 6 HD

Tuesday December 13

Indian Super League Semi-Final, Leg 2 - 1v4 3:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday December 14

Indian Super League Semi-Final, Leg 2 - 2v3 3:30 PM AD Sports 6 HD

Friday December 16

Arabian Gulf League Emirates v Bani Yas 2:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ahli v Kalba 2:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Shabab v Al Wasl 6:00 PM AD Sports TBC

Saturday December 17

Arabian Gulf League Dibba v Al Wahda 2:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Hatta v Al Dhafra 2:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ain v Sharjah 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Nasr v Al Jazira 6:00 PM AD Sports TBC

Sunday December 18

Indian Super League Final 3:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday December 21

Benfica Home Matches Benfica v Rio Ave FC 2:00 AM AD Sports TBC

Thursday December 22

Arabian Gulf League Al Dhafra v Al Jazira 2:55 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wasl v Hatta 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Ahli 6:00 PM AD Sports TBC

Friday December 23

Arabian Gulf League Kalba v Al Ain 2:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Dibba 2:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Nasr v Emirates 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Shabab 6:00 PM AD Sports TBC

Saturday December 31

Arabian Gulf League Al Ain v Ahli 5:40 PM AD Sports TBC