Sports Fixtures

Wednesday September 28

Cricket

Bangladesh v Afghanistan 3rd One-Day International 10:30 AM OSN Sports 4 HD
Bangladesh v Afghanistan 2nd One-Day International 10:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Copa Sudamericana Atletico Nacional (COL) v Sol de America (PAR) 2:45 AM AD Sports 3 HD
Copa Sudamericana Junior Barranquilla (COL) v Montevideo Wanderes (URU) 12:15 AM AD Sports 3 HD
Copa Sudamericana Chapecoense (BRA) v Independiente (ARG) 12:15 AM AD Sports 6 HD
Major League Soccer DC United v Columbus Crew 1:38 AM AD Sports 2 HD
Major League Soccer Montreal Impact v San Jose Erthquakes 1:38 AM AD Sports 4 HD
Major League Soccer Toronto FC v Orlando City SC 1:46 AM AD Sports 5 HD

Ice Hockey

World Cup of Hockey Canada v Europe - Game 1 2:00 AM OSN Sports 1 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup Waikato v Canterbury 8:35 AM OSN Sports 1 HD

WWE

WWE Smackdown - Live 2:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Vintage 6:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Smackdown - Replay 7:00 PM OSN Sports 2 HD

Thursday September 29

Football

Copa Sudamericana Flamengo (BRA) v Palestino (CHI) 2:45 AM AD Sports 3 HD
Copa Sudamericana Santa Cruz (BRA) v Independiente Medellin (COL) 2:45 AM AD Sports 6 HD
Copa Sudamericana Belgrano (ARG) v Coritaba (BRA) 2:45 AM Edge Sports HD
Major League Soccer Seattle Sounders v Chicago Fire 4:38 AM AD Sports 4 HD
Copa Sudamericana Deportivo La Guaira (VEN) v San Lorenzo (ARG) 12:15 AM AD Sports 3 HD

Golf

Asian Tour Shinhan Donghae Open - Round 1 5:00 AM OSN Sports 1 HD
Ryder Cup Opening Ceremony 11:00 PM OSN Sports 1 HD

Rugby League

Super League Semi Final 1, Warrington v St Helens 9:00 PM OSN Sports 2 HD

WWE

WWE NXT 6:00 PM OSN Sports 2 HD

Friday September 30

Cricket

India v New Zealand 2nd Test, Day 1 5:50 AM OSN Sports Cricket HD
Pakistan v West Indies 1st One-Day International 1:00 PM Ten Cricket

Football

Copa Sudamericana Cerro Porteno (PAR) v Santa Fe (COL) 2:45 AM AD Sports 3 HD
Italian Serie B Brescia v Bari 8:30 PM AD Sports 5 HD

Golf

Asian Tour Shinhan Donghae Open - Round 2 5:00 AM OSN Sports 1 HD
Ryder Cup Day 1 - Fourballs & Foursomes 2:30 PM OSN Sports 1 HD

Ice Hockey

World Cup of Hockey Canada v Europe - Game 2 2:00 AM OSN Sports 2 HD

Rugby League

Super League Semi Final 2, Wigan v Hull FC 9:00 PM OSN Sports 3 HD

Rugby Union

Currie Cup Lions v Sharks 5:00 PM OSN Sports 3 HD
Currie Cup Western Province v Boland Cavaliers 7:10 PM OSN Sports 3 HD
Aviva Premiership Northampton Saints v Exeter Chiefs 8:45 PM OSN Sports 2 HD

Tennis

ATP 250 Shenzhen Open: Quarter-final 1 8:00 AM AD Sports 6 HD
ATP 250 Shenzhen Open: Quarter-final 2 10:00 AM AD Sports 6 HD

WWE

WWE Bottom Line 6:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Superstars 7:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Main Event 8:00 PM OSN Sports 2 HD

Saturday October 01

Aussie Rules

AFL Premiership Grand Final, Sydney Swans v Western Bulldogs 1:00 AM OSN Sports 2 HD

Cricket

India v New Zealand 2nd Test, Day 2 5:50 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Major League Soccer Houston Dunamo v New York City SC 2:08 AM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Frosinone v Perugia 3:00 PM AD Sports 5 HD
Indian Super League NorthEast United FC v Kerala Blasters FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Major League Soccer New York Red Bulls v Philadelphia Union 1:08 AM AD Sports 4 HD
Major League Soccer Toronto FC v DC United 1:38 AM AD Sports 3 HD
Major League Soccer New England Revolution v Sporting Kansas City 1:38 AM AD Sports 5 HD

Golf

Asian Tour Shinhan Donghae Open - Round 3 5:00 AM OSN Sports 3 HD
Ryder Cup Day 2 - Fourballs & Foursomes 2:30 PM OSN Sports 1 HD

Ice Hockey

World Cup of Hockey Canada v Europe - Game 3 *TBC* 1:00 AM OSN Sports 4 HD

Motor Sports

NASCAR Xfinity Series: Drive Sober 200 9:00 PM AD Sports 6 HD

Rugby Union

Currie Cup Cheetahs v Griquas 2:00 PM OSN Sports 3 HD
Top 14 Clermont v Castres 2:45 PM OSN Sports 2 HD
Aviva Premiership Gloucester Rugby v Bath Rugby 4:00 PM OSN Sports 3 HD
Rugby Championship South Africa v Australia 5:05 PM OSN Sports 2 HD
Top 14 Brive v Racing 92 8:45 PM OSN Sports 2 HD
Rugby Championship Argentina v New Zealand 12:10 AM OSN Sports 2 HD

Tennis

ATP 250 Shenzhen Open: Semi-final 1 11:00 AM AD Sports 6 HD
ATP 250 Shenzhen Open: Semi-final 2 1:00 PM AD Sports 6 HD

Sunday October 02

American Football

NFL Indianapolis @ Jacksonville 3:30 PM OSN Sports 2 HD
NFL Carolina @ Atlanta 7:00 PM OSN Sports 2 HD
NFL New Orleans @ San Diego 10:25 PM OSN Sports 2 HD

Cricket

India v New Zealand 2nd Test, Day 3 5:50 AM OSN Sports Cricket HD
Pakistan v West Indies 2nd One-Day International 1:00 PM Ten Cricket

Darts

World Grand Prix Day 1 8:00 PM OSN Sports 3 HD

Football

Major League Soccer Colorado Rapids v Portland Timbers 3:08 AM AD Sports 2 HD
Major League Soccer FC Dallas v Los Angeles Galaxy 3:08 AM AD Sports 4 HD
Major League Soccer San Jose Earthquakes v Real Salt Lake 4:38 AM AD Sports 3 HD
Russian League Zenit v Spartak 3:30 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League Atletico de Kolkata v Chennaiyin FC 3:30 PM AD Sports 5 HD
Benfica Home Matches Benfica v CD Feirense 5:00 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer Orlando City SC v Montreal Impact 7:08 PM AD Sports 4 HD
Russian League Rostov v CSKA 8:30 PM AD Sports 3 HD

Golf

LPGA Tour Reignwood Beijing - Final Round 4:30 AM OSN Sports 3 HD
Asian Tour Shinhan Donghae Open - Final Round 5:00 AM OSN Sports 1 HD
Ryder Cup Day 3 - Singles Matches 6:00 PM OSN Sports 1 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC Fight Night 96: Lineker v Dodson - Prelims 3:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC Fight Night 96: Lineker v Dodson - Main Card 5:00 AM AD Sports 6 HD

Motor Sports

NASCAR Camping Truck Series: Rhino Linings 350 2:30 AM Edge Sports HD
NASCAR Sprint-Cup Series: Citizen Soldier 400 8:00 PM Edge Sports HD

Rugby League

NRL Premiership Grand Final, Storm v Sharks 10:25 AM OSN Sports 2 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup Taranaki v Canterbury 3:35 AM OSN Sports 2 HD
Currie Cup Eastern Province v Pumas 2:30 PM OSN Sports 4 HD
Aviva Premiership Worcester Warriors v Newcastle Falcons 4:00 PM OSN Sports 3 HD

Tennis

ATP 250 Shenzhen Open: Final 11:30 AM AD Sports 6 HD

Monday October 03

Cricket

India v New Zealand 2nd Test, Day 4 5:50 AM OSN Sports Cricket HD

Darts

World Grand Prix Day 2 8:00 PM OSN Sports 1 HD

Football

Major League Soccer Vancouver Whitecaps FC v Seattle Sounders 2:16 AM AD Sports 4 HD
Indian Super League FC Pune City v Mumbai City FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Carpi v Pisa 8:30 PM AD Sports 5 HD

WWE

WWE Experience 6:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Afterburn 7:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE This Week 8:00 PM OSN Sports 2 HD

Tuesday October 04

Cricket

India v New Zealand 2nd Test, Day 5 5:50 AM OSN Sports Cricket HD

Darts

World Grand Prix Day 3 8:00 PM OSN Sports 1 HD

Football

Indian Super League NorthEast United FC v FC Goa 3:30 PM AD Sports 6 HD

WWE

WWE Raw - Live 2:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Raw - Replay 7:00 PM OSN Sports 2 HD

Wednesday October 05

Darts

World Grand Prix Day 4 8:00 PM OSN Sports 1 HD

Football

Indian Super League Kerala Blasters FC v Atletico de Kolkata 3:30 PM AD Sports 6 HD

WWE

WWE Smackdown - Live 2:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Vintage 6:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Smackdown - Replay 7:00 PM OSN Sports 2 HD

Thursday October 06

Darts

World Grand Prix Day 5 8:00 PM OSN Sports 1 HD

Football

Indian Super League Chennaiyin FC v Delhi Dynamos FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Republic of Ireland v Georgia 8:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Austria v Wales 8:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Italy v Spain 8:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Turkey v Ukraine 8:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kosovo v Croatia 8:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Iceland v Finland 8:45 PM Edge Sports HD

Golf

PGA European Tour Fiji International - Round 1 3:30 AM OSN Sports 1 HD
Asian Tour BNI Indonesian Masters - Round 1 7:00 AM OSN Sports 1 HD
PGA European Tour Alfred Dunhill Links Championship - Round 1 2:00 PM OSN Sports 1 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup Auckland v Tasman 8:35 AM OSN Sports 2 HD

WWE

WWE NXT 6:00 PM OSN Sports 2 HD

Friday October 07

Boxing

Super-Lightweight World Championship Ricky Burns v Kiryl Relikh 7:00 PM OSN Sports 1 HD

Cricket

Bangladesh v England 1st One-Day International 9:00 AM OSN Sports Cricket HD

Darts

World Grand Prix Day 6 8:00 PM OSN Sports 4 HD

Football

Indian Super League Mumbai City FC v NorthEast United FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Greece v Cyprus 8:45 PM AD Sports 1 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Hungary v Switzerland 8:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe France v Bulgaria 8:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Belgium v Bosnia-Herzegovina 8:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Netherlands v Belarus 8:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Portugal v Andorra 8:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Luxembourg v Sweden 8:45 PM Edge Sports HD

Golf

PGA European Tour Fiji International - Round 2 3:30 AM OSN Sports 1 HD
Asian Tour BNI Indonesian Masters - Round 2 7:00 AM OSN Sports 2 HD
PGA European Tour Alfred Dunhill Links Championship - Round 2 2:00 PM OSN Sports 1 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup India v South Korea 4:00 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup USA v Iran 5:30 PM OSN Sports 4 HD

Rugby Union

Aviva Premiership Bath Rugby v Sale Sharks 8:45 PM OSN Sports 2 HD

WWE

WWE Bottom Line 6:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Superstars 7:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Main Event 8:00 PM OSN Sports 2 HD

Saturday October 08

Cricket

India v New Zealand 3rd Test, Day 1 5:50 AM OSN Sports Cricket HD

Darts

World Grand Prix Final Day 9:30 PM OSN Sports 2 HD

Football

Indian Super League FC Goa v FC Pune City 3:30 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe England v Malta 6:00 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Ajerbaijan v Norway 6:00 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Armenia v Romania 6:00 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Montenegro v Kazakhstan 6:00 PM Edge Sports HD
Italian Serie B Cittadella v Frosinone 8:30 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Poland v Denmark 8:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Germany v Czech Republic 8:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Scotland v Lithuania 8:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovenia v Slovakia 8:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Northern Ireland v San Marino 8:45 PM Edge Sports HD

Golf

PGA European Tour Fiji International - Round 3 2:30 AM OSN Sports 2 HD
Asian Tour BNI Indonesian Masters - Round 3 5:00 AM OSN Sports 1 HD
PGA European Tour Alfred Dunhill Links Championship - Round 3 2:00 PM OSN Sports 2 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup England v Bangladesh 3:10 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Poland v Kenya 4:30 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup India v Australia 5:30 PM OSN Sports 4 HD

Motor Sports

NASCAR Xfinity Series: Drive for the Cure 300 2:00 AM AD Sports 6 HD
NASCAR Sprint-Cup Series: Bank of America 500 1:00 AM AD Sports 5 HD
V8 Supercars Auto Bathurst 1000 1:00 AM OSN Sports TBC

Rugby League

Super League Grand Final 6:00 PM OSN Sports TBC

Rugby Union

Mitre 10 Cup Otago v Counties Manukau 6:35 AM OSN Sports 2 HD
Top 14 Racing 92 v Stade Francais 2:45 PM OSN Sports 1 HD
Aviva Premiership Harlequins v Northampton Saints 4:00 PM OSN Sports 3 HD
Rugby Championship South Africa v New Zealand 5:00 PM OSN Sports 1 HD
Rugby Championship Argentina v Australia 9:30 PM OSN Sports 1 HD

Sunday October 09

American Football

NFL TBC @ TBC 7:00 PM OSN Sports 4 HD
NFL TBC @ TBC 10:00 PM OSN Sports 2 HD

Cricket

India v New Zealand 3rd Test, Day 2 5:50 AM OSN Sports Cricket HD
Bangladesh v England 2nd One-Day International 9:00 AM OSN Sports Cricket HD
South Africa v Australia 4th One-Day International 10:00 AM Ten Cricket

Football

Major League Soccer Houston Dynamo v Colorado Rapids 2:30 AM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Hellas Verona v Brescia 12:30 PM AD Sports 5 HD
Indian Super League Kerala Blasters FC v Delhi Dynamos FC 3:30 PM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Salernitana v Benevento 5:30 PM Edge Sports HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Finland v Croatia 6:00 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Wales v Georgia 6:00 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Ukraine v Kosovo 6:00 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Moldova v Republic of Ireland 8:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Albania v Spain 8:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe FYR Macedonia v Italy 8:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Iceland v Turkey 8:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Serbia v Austria 8:45 PM Edge Sports HD

Golf

PGA European Tour Fiji International - Final Round 2:30 AM OSN Sports 2 HD
Asian Tour BNI Indonesian Masters - Final Round 5:00 AM OSN Sports 1 HD
LPGA Tour Fubon LPGA Taiwan Championship - Final Round 6:00 AM OSN Sports 2 HD
PGA European Tour Alfred Dunhill Links Championship - Final Round 1:30 PM OSN Sports 1 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup South Korea v Argentina (Delayed) 8:00 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup USA v Japan (Delayed) 9:15 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Thailand v Iran (Delayed) 10:15 PM OSN Sports 4 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC 204: Bisping v Henderson 2 - Prelims 2:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC 204: Bisping v Henderson 2 - Main Card 4:00 AM AD Sports 6 HD

Motor Sports

Formula-E Championship Hong Kong - Free Practice 1 2:00 AM OSN Sports 4 HD
Formula-E Championship Hong Kong - Free Practice 2 4:30 AM OSN Sports 4 HD
Formula-E Championship Hong Kong - Qualifying 5:45 AM OSN Sports 4 HD
Formula-E Championship Hong Kong - Race 9:30 AM OSN Sports 3 HD

Rugby Union

Aviva Premiership Saracens v Wasps 4:00 PM OSN Sports 2 HD
Top 14 Clermont v Toulouse 4:15 PM OSN Sports 3 HD

Monday October 10

Cricket

India v New Zealand 3rd Test, Day 3 5:50 AM OSN Sports Cricket HD

Football

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Estonia v Greece 6:45 PM Edge Sports HD
Spain U21 International Spain v Estonia 6:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bosnia-Herzegovina v Cyprus 8:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Faroe Islands v Portugal 8:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Netherlands v France 8:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Sweden v Bulgaria 8:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Gibraltar v Belgium 8:45 PM AD Sports 6 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup England v Australia 4:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Thailand v Poland 5:30 PM OSN Sports 4 HD

WWE

WWE - PPV No Mercy 2:00 AM OSN WWE Network HD
WWE Experience 6:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Afterburn 7:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE This Week 8:00 PM OSN Sports 2 HD

Tuesday October 11

Cricket

India v New Zealand 3rd Test, Day 4 5:50 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Mumbai City FC v Atletico de Kolkata 3:30 PM AD Sports 6 HD
Italy U21 International Lithuania v Italy 5:00 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kazakhstan v Romania 6:00 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Poland v Armenia 8:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovenia v England 8:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Germany v Northern Ireland 8:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovakia v Scotland 8:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Czech Republic v Azerbaijan 8:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Denmark v Montenegro 8:45 PM Edge Sports HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Iran v Kenya 4:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup India v Bangladesh 5:30 PM OSN Sports 4 HD

WWE

WWE Raw - Live 2:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Raw - Replay 7:00 PM OSN Sports 2 HD

Wednesday October 12

Cricket

India v New Zealand 3rd Test, Day 5 5:50 AM OSN Sports Cricket HD
Bangladesh v England 3rd One-Day International 9:00 AM OSN Sports Cricket HD
South Africa v Australia 5th One-Day International 1:30 PM Ten Cricket

Football

Indian Super League FC Pune City v NorthEast United FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Poland v Japan 4:20 PM OSN Sports 3 HD
Kabaddi World Cup Australia v Argentina 5:30 PM OSN Sports 3 HD

WWE

WWE Smackdown - Live 2:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Vintage 6:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Smackdown - Replay 7:00 PM OSN Sports 2 HD

Thursday October 13

Football

Major League Soccer Seattle Sounders v Houston Dynamo 4:30 AM AD Sports 4 HD
Indian Super League Chennaiyin FC v FC Goa 3:30 PM AD Sports 6 HD

Golf

Asian Tour Venetian Macao Open - Round 1 7:00 AM OSN Sports 2 HD
PGA European Tour British Masters - Round 1 10:30 AM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Safeway Open - Round 1 11:00 PM OSN Sports 1 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Thailand v Kenya 4:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Bangladesh v South Korea 5:30 PM OSN Sports 4 HD

WWE

WWE NXT 6:00 PM OSN Sports 2 HD

Friday October 14

Football

Major League Soccer Colorado Rapids v San Jose Earthquakes 3:00 AM AD Sports 4 HD
Arabian Gulf League Dibba v Emirates 3:00 PM AD Sports 4 HD
Arabian Gulf League Al Shabab v Bani Yas 3:05 PM AD Sports 3 HD
Indian Super League Kerala Blasters FC v Mumbai City FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Wasl v Al Nasr 6:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Hatta v Kalba 6:00 PM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Cesena v Spal 8:30 PM AD Sports 5 HD

Golf

Asian Tour Venetian Macao Open - Round 2 7:00 AM OSN Sports 2 HD
PGA European Tour British Masters - Round 2 10:30 AM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Safeway Open - Round 2 11:00 PM OSN Sports 1 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup England v Argentina 4:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup USA v Poland 5:30 PM OSN Sports 4 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup TBC v TBC 8:35 AM OSN Sports TBC

Tennis

WTA Tour Tianjin Open: Quarter-Final 1 2:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Tianjin Open: Quarter-Final 2 2:00 AM AD Sports 6 HD

WWE

WWE Bottom Line 6:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Superstars 7:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Main Event 8:00 PM OSN Sports 2 HD

Saturday October 15

Boxing

Cruiserweight World Championship Tony Bellew v BJ Flores 7:00 PM OSN Sports 1 HD

Football

Italian Serie B Brescia v Salernitana 3:00 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Al Dhafra v Al Wahda 3:15 PM AD Sports 5 HD
Indian Super League Delhi Dynamos FC v NorthEast United FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Jazira v Sharjah 6:00 PM AD Sports 4 HD

Golf

Asian Tour Venetian Macao Open - Round 3 6:00 AM OSN Sports 2 HD
PGA European Tour British Masters - Round 3 1:00 PM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Safeway Open - Round 3 11:00 PM OSN Sports 2 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup South Korea v Australia 3:10 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Iran v Japan 4:30 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup India v Argentina 5:30 PM OSN Sports 4 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC Fight Night 97: Lamas v Penn 4:00 AM AD Sports 6 HD

Motor Sports

NASCAR Xfinity Series: Kansas Lottery 300 9:00 PM AD Sports 6 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup TBC v TBC 8:35 AM OSN Sports TBC
Currie Cup Semi Final 1 3:00 PM OSN Sports 2 HD
Currie Cup Semi Final 2 6:00 PM OSN Sports 2 HD

Tennis

WTA Tour Tianjin Open: Semi-Final 1 2:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Tianjin Open: Semi-Final 2 2:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Generali Ladies Linz: Semi-Final 1 2:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Generali Ladies Linz: Semi-Final 2 2:00 AM AD Sports 6 HD

Sunday October 16

American Football

NFL TBC @ TBC 7:00 PM OSN Sports 4 HD
NFL TBC @ TBC 10:00 PM OSN Sports 2 HD

Cricket

India v New Zealand 1st One-Day International 9:50 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Italian Serie B Frosinone v Bari 3:00 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League Atletico de Kolkata v FC Goa 3:30 PM AD Sports 6 HD
Major League Soccer Chicago Fire v New England Revolution 9:15 PM AD Sports 2 HD
Major League Soccer Montreal Impact v Toronto FC 9:15 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer DC United v New York City FC 9:15 PM AD Sports 4 HD
Major League Soccer New York Red Bulls v Columbus Crew 9:15 PM AD Sports 5 HD
Major League Soccer Philadelphia Union v Orlando City SC 9:15 PM AD Sports 6 HD
Major League Soccer FC Dallas v Seattle Sounders 11:28 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer Houston Dynamo v Los Angeles Galaxy 11:28 PM AD Sports 4 HD
Major League Soccer Real Salt Lake v Sporting Kansas City 11:28 PM AD Sports 5 HD
Major League Soccer San Jose Earthquakes v Vancouver Whitecaps 11:28 PM AD Sports 6 HD
Major League Soccer Portland Timbers v Colorado Rapids 11:28 PM Edge Sports HD

Golf

LPGA Tour KEB Hana Bank Championship - Final Round 5:00 AM OSN Sports 1 HD
Asian Tour Venetian Macao Open - Final Round 6:00 AM OSN Sports 2 HD
PGA European Tour British Masters - Final Round 1:00 PM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Safeway Open - Final Round 11:00 PM OSN Sports 1 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Thailand v USA 3:10 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup South Korea v England 4:30 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Japan v Kenya 5:30 PM OSN Sports 4 HD

Motor Sports

NASCAR Sprint-Cup Series: Hollywood Casino 400 8:15 PM Edge Sports HD

Tennis

WTA Tour Generali Ladies Linz: Final 2:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Tianjin Open: Final 2:00 AM AD Sports 6 HD

Monday October 17

Football

Indian Super League FC Pune City v Kerala Blasters FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Poland v Iran 4:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Australia v Bangladesh 5:30 PM OSN Sports 4 HD

WWE

WWE Experience 6:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Afterburn 7:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE This Week 8:00 PM OSN Sports 2 HD

Tuesday October 18

Football

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Mumbai City FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup USA v Kenya 4:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup India v England 5:30 PM OSN Sports 4 HD

WWE

WWE Raw - Live 2:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Raw - Replay 7:00 PM OSN Sports 2 HD

Wednesday October 19

Cricket

India v New Zealand 2nd One-Day International 9:50 AM OSN Sports Cricket HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Bangladesh v Argentina 4:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Thailand v Japan 5:30 PM OSN Sports 4 HD

WWE

WWE Smackdown - Live 2:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Vintage 6:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Smackdown - Replay 7:00 PM OSN Sports 2 HD

Thursday October 20

Cricket

Bangladesh v England 1st Test, Day 1 5:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League NorthEast United FC v Chennaiyin FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Sharjah v Al Dhafra 6:00 PM AD Sports 4 HD

Golf

PGA Tour CIMB Classic - Round 1 4:30 AM OSN Sports 1 HD
PGA European Tour Portugal Masters - Round 1 12:30 PM OSN Sports 1 HD

WWE

WWE NXT 6:00 PM OSN Sports 2 HD

Friday October 21

Cricket

Bangladesh v England 1st Test, Day 2 5:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Emirates v Al Shabab 3:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Kalba v Al Jazira 3:00 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League Mumbai City FC v FC Goa 3:30 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Wasl 6:00 PM AD Sports 3 HD
Italian Serie B Cittadella v Ascoli 7:00 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Spezia v Brescia 9:00 PM AD Sports 5 HD

Golf

PGA Tour CIMB Classic - Round 2 4:30 AM OSN Sports 1 HD
PGA European Tour Portugal Masters - Round 2 12:30 PM OSN Sports 1 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Semi-Final 1 4:20 PM OSN Sports 4 HD
Kabaddi World Cup Semi-Final 2 5:30 PM OSN Sports 4 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup Semi Final 1 8:35 AM OSN Sports TBC

Tennis

ATP 250 If Stockholm Open: Quarter-final 1 2:00 AM AD Sports 6 HD
ATP 250 If Stockholm Open: Quarter-final 2 2:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Luxembourg Open: Quarter-final 1 2:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Luxembourg Open: Quarter-final 2 2:00 AM AD Sports 6 HD

WWE

WWE Bottom Line 6:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Superstars 7:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Main Event 8:00 PM OSN Sports 2 HD

Saturday October 22

Boxing

Welterweight World Championship TBC v TBC 7:00 PM OSN Sports 1 HD

Cricket

Bangladesh v England 1st Test, Day 3 5:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Italian Serie B Vicenza v Frosinone 3:00 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Bani Yas v Hatta 3:05 PM AD Sports 3 HD
Indian Super League Atletico de Kolkata v Delhi Dynamos FC 3:30 PM AD Sports 4 HD
Arabian Gulf League Al Ahli v Dibba 6:00 PM AD Sports 3 HD

Golf

PGA Tour CIMB Classic - Round 3 5:00 AM OSN Sports 1 HD
PGA European Tour Portugal Masters - Round 3 3:00 PM OSN Sports 1 HD

Kabaddi

Kabaddi World Cup Final 4:20 PM OSN Sports 4 HD

Mixed Martial Arts

Bellator Shlemenko v Grove 3:00 AM OSN Sports 2 HD
Bellator Shlemenko v Grove - Prime Time Replay 7:00 PM OSN Sports 3 HD

Motor Sports

V8 Supercars Gold Coast - Race 1 6:00 AM OSN Sports TBC
Michelin GT3 Lemans Cup Estoril - Portugal 5:30 PM OSN Sports 4 HD
NASCAR Camping Truck Series: Fred's 250 7:00 PM AD Sports 5 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup Semi Final 2 8:35 AM OSN Sports TBC
Bledisloe Cup New Zealand v Australia 9:35 AM OSN Sports 1 HD
Currie Cup Final 5:00 PM OSN Sports 2 HD

Tennis

ATP 250 If Stockholm Open: Semi-final 1 2:00 AM AD Sports 6 HD
ATP 250 If Stockholm Open: Semi-final 2 2:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Luxembourg Open: Semi-final 1 2:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Luxembourg Open: Semi-final 2 2:00 AM AD Sports 6 HD

Sunday October 23

American Football

NFL TBC @ TBC 4:30 PM OSN Sports 4 HD
NFL TBC @ TBC 7:00 PM OSN Sports 2 HD
NFL TBC @ TBC 10:00 PM OSN Sports 2 HD

Cricket

Bangladesh v England 1st Test, Day 4 5:30 AM OSN Sports Cricket HD
India v New Zealand 3rd One-Day International 9:50 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League FC Pune City v Chennaiyin FC 3:30 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Al Nasr v Al Ain 6:00 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer New England Revolution v Montreal Impact 10:00 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer New York City FC v Columbus Crew 10:00 PM AD Sports 4 HD
Major League Soccer Toronto FC v Chicago Fire 10:00 PM AD Sports 5 HD
Major League Soccer Los Angeles Galaxy v FC Dallas 10:00 PM AD Sports 6 HD

Golf

PGA Tour CIMB Classic - Final Round 5:00 AM OSN Sports 1 HD
LPGA Tour Blue Bay LPGA - Final Round 5:30 AM OSN Sports 3 HD
PGA European Tour Portugal Masters - Final Round 2:00 PM OSN Sports 1 HD

Motor Sports

V8 Supercars Gold Coast - Race 2 6:00 AM OSN Sports TBC
European Le Mans Series Estoril - Portugal 3:00 PM OSN Sports 3 HD
NASCAR Sprint-Cup Series: Alabama 500 8:15 PM Edge Sports HD

Tennis

ATP 250 If Stockholm Open: Final 2:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour Luxembourg Open: Final 2:00 AM AD Sports 6 HD

Monday October 24

Cricket

Bangladesh v England 1st Test, Day 5 5:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League FC Goa v Kerala Blasters FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Spezia v Cittadella 8:30 PM AD Sports 5 HD

WWE

WWE Experience 6:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Afterburn 7:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE This Week 8:00 PM OSN Sports 2 HD

Tuesday October 25

Football

Indian Super League Atletico de Kolkata v Mumbai City FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Brescia v Vicenza 8:30 PM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Perugia v Carpi 8:30 PM AD Sports 5 HD

WWE

WWE Raw - Live 2:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Raw - Replay 7:00 PM OSN Sports 2 HD

Wednesday October 26

Cricket

India v New Zealand 4th One-Day International 9:50 AM OSN Sports Cricket HD

WWE

WWE Smackdown - Live 2:00 AM OSN Sports 2 HD
WWE Vintage 6:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Smackdown - Replay 7:00 PM OSN Sports 2 HD

Thursday October 27

Football

Arabian Gulf League Al Dhafra v Kalba 3:05 PM AD Sports 3 HD
Indian Super League Delhi Dynamos FC v FC Pune City 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Jazira v Bani Yas 6:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Al Wasl v Sharjah 6:00 PM AD Sports 4 HD

Golf

World Golf Championships HSBC Champions - Round 1 5:00 AM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Sanderson Farms Championship - Round 1 7:30 PM OSN Sports 1 HD

WWE

WWE NXT 6:00 PM OSN Sports 2 HD

Friday October 28

Cricket

Bangladesh v England 2nd Test, Day 1 5:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Benfica Home Matches Benfica v FC P. Ferreira 2:00 AM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Dibba v Al Ain 2:55 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Nasr 3:00 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League NorthEast United FC v Atletico de Kolkata 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Shabab v Al Ahli 6:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Hatta v Emirates 6:00 PM AD Sports 4 HD

Golf

World Golf Championships HSBC Champions - Round 2 5:00 AM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Sanderson Farms Championship - Round 2 7:30 PM OSN Sports 3 HD

Rugby League

Four Nations Australia v Scotland 9:00 PM OSN Sports 1 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup Championship Final 8:35 AM OSN Sports TBC
Top 14 TBC v TBC 8:45 PM OSN Sports TBC
Aviva Premiership Northampton Saints v Gloucester Rugby 8:45 PM OSN Sports 2 HD

WWE

WWE Bottom Line 6:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Superstars 7:00 PM OSN Sports 2 HD
WWE Main Event 8:00 PM OSN Sports 2 HD

Saturday October 29

Cricket

Bangladesh v England 2nd Test, Day 2 5:30 AM OSN Sports Cricket HD
India v New Zealand 5th One-Day International 9:50 AM OSN Sports Cricket HD

Darts

European Championship Day 1 - Afternoon Session 2:45 PM OSN Sports 3 HD
European Championship Day 1 - Evening Session 9:00 PM OSN Sports 3 HD

Football

Indian Super League Chennaiyin FC v Kerala Blasters FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Golf

World Golf Championships HSBC Champions - Round 3 5:00 AM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Sanderson Farms Championship - Round 3 7:30 PM OSN Sports 1 HD

Motor Sports

NASCAR Camping Truck Series: Alpha Energy Solutions 200 7:30 PM AD Sports 6 HD

Rugby League

Four Nations England v New Zealand 3:30 PM OSN Sports 1 HD

Rugby Union

Mitre 10 Cup Premiership Final 8:35 AM OSN Sports TBC
Aviva Premiership Saracens v Leicester Tigers 4:00 PM OSN Sports 2 HD
Top 14 TBC v TBC 8:45 PM OSN Sports TBC

Sunday October 30

American Football

NFL TBC @ TBC 4:30 PM OSN Sports 1 HD
NFL TBC @ TBC 7:00 PM OSN Sports 2 HD
NFL TBC @ TBC 10:00 PM OSN Sports 2 HD

Cricket

Bangladesh v England 2nd Test, Day 3 5:30 AM OSN Sports Cricket HD

Darts

European Championship Day 2 - Afternoon Session 2:45 PM OSN Sports 3 HD
European Championship Day 2 - Evening Session 9:00 PM OSN Sports 3 HD

Football

Indian Super League FC Goa v Delhi Dynamos FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Hellas Verona v Trapani 4:00 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Vicenza v Perugia 6:30 PM AD Sports 5 HD

Golf

LPGA Tour Sime Darby LPGA Malaysia - Final Round 5:00 AM OSN Sports 2 HD
World Golf Championships HSBC Champions - Final Round 5:00 AM OSN Sports 1 HD
PGA Tour Sanderson Farms Championship - Final Round 7:30 PM OSN Sports 1 HD

Motor Sports

NASCAR Sprint-Cup Series: Goody's Fast Relief 500 7:00 PM AD Sports 6 HD

Rugby Union

Aviva Premiership Exeter Chiefs v Bath Rugby 5:00 PM OSN Sports 2 HD

Monday October 31

Cricket

Bangladesh v England 2nd Test, Day 4 5:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Italian Serie B Spal v Avellino 9:30 PM AD Sports 5 HD

WWE

WWE - PPV Hell in a Cell 2:00 AM OSN WWE Network HD

Tuesday November 01

Cricket

Bangladesh v England 2nd Test, Day 5 5:30 AM OSN Sports Cricket HD

Tennis

WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 1 (Day 1) 9:30 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 2 (Day 1) 11:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 3 (Day 1) 1:00 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Doubles Match 1 (Day 1) 2:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday November 02

Football

Arabian Gulf League Emirates v Al Jazira 2:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ahli v Hatta 2:55 PM AD Sports TBC
Indian Super League Chennaiyin FC v Mumbai City FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Ain v Al Shabab 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Al Wahda 6:00 PM AD Sports TBC

Tennis

WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 1 (Day 2) 9:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 2 (Day 2) 10:30 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 3 (Day 2) 1:00 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Doubles Match 1 (Day 2) 2:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday November 03

Cricket

Australia v South Africa 1st Test, Day 1 4:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Kalba v Al Wasl 2:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League FC Pune City v FC Goa 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Nasr v Dibba 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Dhafra 6:00 PM AD Sports TBC

Tennis

WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 1 (Day 3) 9:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 2 (Day 3) 10:30 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 3 (Day 3) 1:00 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Doubles Match 1 (Day 3) 2:30 PM AD Sports 6 HD

Friday November 04

Cricket

Australia v South Africa 1st Test, Day 2 4:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Kerala Blasters FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Tennis

WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 1 (Day 4) 9:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 2 (Day 4) 10:30 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Match 3 (Day 4) 1:00 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Doubles Match 1 (Day 4) 2:30 PM AD Sports 6 HD

Saturday November 05

Cricket

Australia v South Africa 1st Test, Day 3 4:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League NorthEast United FC v Mumbai City FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Motor Sports

NASCAR Camping Truck Series: Longhorn 350 3:30 AM AD Sports 6 HD
NASCAR Xfinity Series: O'Reilly Auto Parts Challenge 10:30 PM AD Sports 6 HD

Rugby League

Four Nations England v Scotland 7:30 PM OSN Sports 1 HD
Four Nations New Zealand v Australia 10:00 PM OSN Sports 1 HD

Tennis

WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Doubles Match 1 (Day 5) 9:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Semifal - Singles Match 1 (Day 5) 10:30 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Semifal - Singles Match 2 (Day 5) 1:00 PM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Doubles Match 2 (Day 5) 2:30 PM AD Sports 6 HD

Sunday November 06

Cricket

Australia v South Africa 1st Test, Day 4 4:30 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League FC Pune City v Atletico de Kolkata 3:30 PM AD Sports 6 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC Fight Night 98: dos Anjos v Ferguson - Prelims 2:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC Fight Night 98: dos Anjos v Ferguson 4:00 AM AD Sports 6 HD

Motor Sports

NASCAR Sprint-Cup Series: AAA Texas 500 9:00 PM AD Sports 6 HD

Tennis

WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Singles Final (Day 6) 10:00 AM AD Sports 6 HD
WTA Tour WTA Elite Trophy, China: Doubles Final (Day 6) 11:30 AM AD Sports 6 HD

Monday November 07

Cricket

Australia v South Africa 1st Test, Day 5 4:30 AM OSN Sports Cricket HD

Tuesday November 08

Football

Indian Super League Kerala Blasters FC v FC Goa 3:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday November 09

Cricket

India v England 1st Test, Day 1 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Chennaiyin FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday November 10

Cricket

India v England 1st Test, Day 2 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Mumbai City FC v FC Pune City 3:30 PM AD Sports 6 HD

Friday November 11

Cricket

India v England 1st Test, Day 3 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League FC Goa v NorthEast United FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Armenia v Montenegro 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Czech Republic v Norway 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Northern Ireland v Azerbaijan 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe San Marino v Germany 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Denmark v Kazakhstan 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Romania v Poland 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe England v Scotland 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Malta v Slovenia 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovakia v Lithuania 9:45 PM AD Sports TBC

Rugby League

Four Nations New Zealand v Scotland 10:00 PM OSN Sports 1 HD

Saturday November 12

Cricket

Australia v South Africa 2nd Test, Day 1 2:00 AM OSN Sports Cricket HD
India v England 1st Test, Day 4 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Kerala Blasters FC v Chennaiyin FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Austria v Republic of Ireland 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Georgia v Moldova 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Croatia v Iceland 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Wales v Serbia 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Liechtenstein v Italy 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Spain v FYR Macedonia 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Ukraine v Finland 9:45 PM AD Sports TBC

Motor Sports

NASCAR Camping Truck Series: Lucas Oil 150 3:30 AM AD Sports 6 HD

Sunday November 13

Cricket

Australia v South Africa 2nd Test, Day 2 2:00 AM OSN Sports Cricket HD
India v England 1st Test, Day 5 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Atletico de Kolkata 3:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bulgaria v Belarus 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Luxembourg v Netherlands 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Hungary v Andorra 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Cyprus v Gibraltar 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Portugal v Latvia 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Switzerland v Faroe Islands 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Belgium v Estonia 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Greece v Bosnia-Herzegovina 9:45 PM AD Sports TBC

Mixed Martial Arts

UFC UFC 205: New York City - Prelims 3:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC 205: New York City - Main Card 5:00 AM AD Sports 6 HD

Motor Sports

NASCAR Xfinity Series: Phoenix International Raceway 2:30 AM AD Sports 5 HD
NASCAR Sprint-Cup Series: Can-Am 500 9:30 PM AD Sports 6 HD

Rugby League

Four Nations England v Australia 5:30 PM OSN Sports 2 HD

Monday November 14

Cricket

Australia v South Africa 2nd Test, Day 3 2:00 AM OSN Sports Cricket HD

Tuesday November 15

Cricket

Australia v South Africa 2nd Test, Day 4 2:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

International Friendly Italy v Germany 2:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League Chennaiyin FC v FC Pune City 3:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday November 16

Cricket

Australia v South Africa 2nd Test, Day 5 2:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 1st Test, Day 1 11:30 PM OSN Sports 4 HD

Football

Indian Super League FC Goa v Mumbai Vity FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday November 17

Cricket

India v England 2nd Test, Day 1 6:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 1st Test, Day 2 11:30 PM OSN Sports 4 HD

Football

Indian Super League Atletico de Kolkata v NorthEast United FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Friday November 18

Cricket

India v England 2nd Test, Day 2 6:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 1st Test, Day 3 11:30 PM OSN Sports 4 HD

Football

Arabian Gulf League Al Shabab v Dibba 2:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Dhafra v Emirates 2:55 PM AD Sports TBC
Indian Super League FC Pune City v Delhi Dynamos FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Wasl v Bani Yas 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Al Nasr 6:00 PM AD Sports TBC

Rugby Union

Aviva Premiership Bath Rugby v Bristol Rugby 9:45 PM OSN Sports TBC

Saturday November 19

Cricket

India v England 2nd Test, Day 3 6:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 1st Test, Day 4 11:30 PM OSN Sports 4 HD

Football

Arabian Gulf League Hatta v Al Ain 2:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wahda v Kalba 2:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League Mumbai City FC v Kerala Blasters FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Jazira v Al Ahli 6:00 PM AD Sports TBC

Motor Sports

NASCAR Camping Truck Series: Ford EcoBoost 200 3:00 AM AD Sports 6 HD
NASCAR Xfinity Series: Ford EcoBoost 300 10:30 PM AD Sports 6 HD

Sunday November 20

Cricket

India v England 2nd Test, Day 4 6:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 1st Test, Day 5 11:30 PM OSN Sports 4 HD

Football

Indian Super League Chennaiyin FC v Atletico de Kolkata 3:30 PM AD Sports 6 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC Fight Night 99: Kim v Nelson 5:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC Fight Night 100: Sao Paulo - Prelims 5:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC Fight Night 100: Sao Paulo - Main Card 5:00 AM AD Sports 6 HD

Motor Sports

NASCAR Sprint-Cup Series: Ford EcoBoost 400 9:45 PM AD Sports 6 HD

Rugby League

Four Nations Final 4:30 PM OSN Sports 1 HD

Rugby Union

Aviva Premiership Sale Sharks v Saracens 3:00 PM OSN Sports TBC
Aviva Premiership Leicester Tigers v Harlequins 5:00 PM OSN Sports TBC

Monday November 21

Cricket

India v England 2nd Test, Day 5 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Tuesday November 22

Football

Indian Super League NorthEast United FC v FC Pune City 3:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday November 23

Football

Arabian Gulf League Emirates v Al Wasl 2:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Mumbai City FC v Chennaiyin FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Kalba v Sharjah 6:00 PM AD Sports TBC

Thursday November 24

Cricket

Australia v South Africa 3rd Test, Day 1 5:30 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 2nd Test, Day 1 11:30 PM OSN Sports 4 HD

Football

Arabian Gulf League Al Ahli v Al Dhafra 2:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Wahda 2:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League FC Goa v Atletico de Kolkata 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Ain v Al Jazira 6:00 PM AD Sports TBC

Friday November 25

Cricket

Australia v South Africa 3rd Test, Day 2 5:30 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 2nd Test, Day 2 11:30 PM OSN Sports 4 HD

Football

Arabian Gulf League Dibba v Hatta 2:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Kerala Blasters FC v FC Pune City 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Nasr v Al Shabab 6:00 PM AD Sports TBC

Saturday November 26

Cricket

Australia v South Africa 3rd Test, Day 3 5:30 AM OSN Sports Cricket HD
India v England 3rd Test, Day 1 6:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 2nd Test, Day 3 11:30 PM OSN Sports 4 HD

Football

Indian Super League Chennaiyin FC v NorthEast United FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Sunday November 27

Cricket

Australia v South Africa 3rd Test, Day 4 5:30 AM OSN Sports Cricket HD
India v England 3rd Test, Day 2 6:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 2nd Test, Day 4 11:30 PM OSN Sports 4 HD

Football

Benfica Home Matches Benfica v Moreirense FC 2:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League Delhi Dynamos FC v FC Goa 3:30 PM AD Sports 6 HD

Mixed Martial Arts

UFC Rockhold v Jacaré 2 - Prelims 5:00 AM AD Sports 6 HD
UFC Rockhold v Jacaré 2 - Main Card 5:00 AM AD Sports 6 HD

Monday November 28

Cricket

Australia v South Africa 3rd Test, Day 5 5:30 AM OSN Sports Cricket HD
India v England 3rd Test, Day 3 6:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Pakistan 2nd Test, Day 5 11:30 PM OSN Sports 4 HD

Football

Arabian Gulf League Al Wahda v Emirates 2:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Dhafra v Al Ain 2:55 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Bani Yas 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wasl v Al Ahli 6:00 PM AD Sports TBC

Tuesday November 29

Cricket

India v England 3rd Test, Day 4 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Coppa Italia Chievoverona v Novara 2:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Empoli v Cesena 2:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Torino v Pisa 2:00 AM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Hatta v Al Shabab 2:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Atletico de Kolkata v Kerala Blasters FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Kalba v Al Nasr 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Jazira v Dibba 6:00 PM AD Sports TBC

Wednesday November 30

Cricket

India v England 3rd Test, Day 5 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Coppa Italia Atalanta v Pescara 2:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Palermo v Spezia 2:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Sampdoria v Cagliari 2:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League NorthEast United FC v Delhi Dynamos FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday December 01

Football

Coppa Italia Bologna v Hellas Verona 2:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Genoa v Perugia 2:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League FC Goa v Chennaiyin FC 3:30 PM AD Sports 6 HD

Friday December 02

Football

Indian Super League Atletico de Kolkata v FC Pune City 3:30 PM AD Sports 6 HD

Saturday December 03

Football

Arabian Gulf League Dibba v Al Dhafra 2:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Mumbai City FC v Delhi Dynamos FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Shabab v Al Jazira 5:30 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Emirates v Sharjah 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ahli v Al Wahda 6:00 PM AD Sports TBC

Sunday December 04

Cricket

Australia v New Zealand 1st One-Day International 6:20 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Al Nasr v Hatta 2:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Kalba 2:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League Kerala Blasters FC v NorthEast United FC 3:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Ain v Al Wasl 6:00 PM AD Sports TBC

Mixed Martial Arts

UFC Ultimate Fighter 24 Finale: Tournament of Champions - Prelims 5:00 AM AD Sports 6 HD
UFC Ultimate Fighter 24 Finale: Tournament of Champions - Main Card 5:00 AM AD Sports 6 HD

Tuesday December 06

Cricket

Australia v New Zealand 2nd One-Day International 6:20 AM OSN Sports Cricket HD

Thursday December 08

Cricket

India v England 4th Test, Day 1 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Al Wasl v Dibba 2:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Dharfa v Al Shabab 2:55 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Kalba v Emirates 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Nasr 6:00 PM AD Sports TBC

Friday December 09

Cricket

India v England 4th Test, Day 2 6:00 AM OSN Sports Cricket HD
Australia v New Zealand 3rd One-Day International 6:20 AM OSN Sports 4 HD

Football

Arabian Gulf League Sharjah v Al Ahli 2:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Jazira v Hatta 2:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Ain 6:00 PM AD Sports TBC

Saturday December 10

Cricket

India v England 4th Test, Day 3 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Semi-Final, Leg 1 - 4v1 3:30 PM AD Sports 6 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC Fight Night 102: Albany NY 5:00 AM AD Sports 6 HD

Sunday December 11

Cricket

India v England 4th Test, Day 4 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Benfica Home Matches Benfica v Sporting CP 2:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League Semi-Final, Leg 1 - 3v2 3:30 PM AD Sports 6 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC 206: Toronto - Prelims 5:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC 206: Toronto - Main Card 5:00 AM AD Sports 6 HD

Monday December 12

Cricket

India v England 4th Test, Day 5 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Tuesday December 13

Football

Indian Super League Semi-Final, Leg 2 - 1v4 3:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday December 14

Football

Indian Super League Semi-Final, Leg 2 - 2v3 3:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday December 15

Cricket

Australia v Pakistan 1st Test, Day 1 5:00 AM OSN Sports 4 HD

Friday December 16

Cricket

Australia v Pakistan 1st Test, Day 2 5:00 AM OSN Sports 4 HD
India v England 5th Test, Day 1 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Emirates v Bani Yas 2:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ahli v Kalba 2:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Shabab v Al Wasl 6:00 PM AD Sports TBC

Saturday December 17

Cricket

Australia v Pakistan 1st Test, Day 3 5:00 AM OSN Sports 4 HD
India v England 5th Test, Day 2 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Arabian Gulf League Dibba v Al Wahda 2:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Hatta v Al Dhafra 2:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ain v Sharjah 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Nasr v Al Jazira 6:00 PM AD Sports TBC

Sunday December 18

Cricket

Australia v Pakistan 1st Test, Day 4 5:00 AM OSN Sports 4 HD
India v England 5th Test, Day 3 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Football

Indian Super League Final 3:30 PM AD Sports 6 HD

Mixed Martial Arts

UFC UFC on FOX 22: Sacramento - Prelims 5:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC on FOX 22: Sacramento - Main Card 5:00 AM AD Sports 6 HD

Monday December 19

Cricket

Australia v Pakistan 1st Test, Day 5 5:00 AM OSN Sports 4 HD
India v England 5th Test, Day 4 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Tuesday December 20

Cricket

India v England 5th Test, Day 5 6:00 AM OSN Sports Cricket HD

Wednesday December 21

Football

Benfica Home Matches Benfica v Rio Ave FC 2:00 AM AD Sports TBC

Thursday December 22

Football

Arabian Gulf League Al Dhafra v Al Jazira 2:55 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wasl v Hatta 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Ahli 6:00 PM AD Sports TBC

Friday December 23

Football

Arabian Gulf League Kalba v Al Ain 2:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Dibba 2:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Nasr v Emirates 6:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Shabab 6:00 PM AD Sports TBC

Sunday December 25

Cricket

New Zealand v Bangladesh 1st One-Day International 12:00 AM OSN Sports TBC
Australia v Pakistan 2nd Test, Day 1 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Monday December 26

Cricket

Australia v Pakistan 2nd Test, Day 2 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Tuesday December 27

Cricket

Australia v Pakistan 2nd Test, Day 3 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Wednesday December 28

Cricket

New Zealand v Bangladesh 2nd One-Day International 12:00 AM OSN Sports TBC
Australia v Pakistan 2nd Test, Day 4 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Thursday December 29

Cricket

Australia v Pakistan 2nd Test, Day 5 1:30 AM OSN Sports 4 HD

Friday December 30

Cricket

New Zealand v Bangladesh 3rd One-Day International 12:00 AM OSN Sports TBC

Saturday December 31

Football

Arabian Gulf League Al Ain v Ahli 5:40 PM AD Sports TBC

Mixed Martial Arts

UFC UFC 207: Las Vegas - Prelims 5:00 AM AD Sports 6 HD
UFC UFC 207: Las Vegas - Main Card 5:00 AM AD Sports 6 HD

Tuesday January 03

Cricket

New Zealand v Bangladesh 1st T20 International 4:00 AM OSN Sports TBC
Australia v Pakistan 3rd Test, Day 1 1:30 AM OSN Sports Cricket HD

Wednesday January 04

Cricket

Australia v Pakistan 3rd Test, Day 2 1:30 AM OSN Sports Cricket HD

Thursday January 05

Cricket

Australia v Pakistan 3rd Test, Day 3 1:30 AM OSN Sports Cricket HD

Friday January 06

Cricket

New Zealand v Bangladesh 2nd T20 International 4:00 AM OSN Sports TBC
Australia v Pakistan 3rd Test, Day 4 1:30 AM OSN Sports Cricket HD

Saturday January 07

Cricket

Australia v Pakistan 3rd Test, Day 5 1:30 AM OSN Sports Cricket HD

Sunday January 08

Cricket

New Zealand v Bangladesh 3rd T20 International 4:00 AM OSN Sports TBC

Wednesday January 11

Cricket

New Zealand v Bangladesh 1st Test, Day 1 11:30 PM OSN Sports TBC

Thursday January 12

Cricket

New Zealand v Bangladesh 1st Test, Day 2 11:30 PM OSN Sports TBC

Friday January 13

Cricket

Australia v Pakistan 1st One-Day International 5:20 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 1st Test, Day 3 11:30 PM OSN Sports TBC

Saturday January 14

Cricket

New Zealand v Bangladesh 1st Test, Day 4 11:30 PM OSN Sports TBC

Sunday January 15

Cricket

Australia v Pakistan 2nd One-Day International 5:20 AM OSN Sports 4 HD
India v England 1st One-Day International 11:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 1st Test, Day 5 11:30 PM OSN Sports TBC

Thursday January 19

Cricket

Australia v Pakistan 3rd One-Day International 5:20 AM OSN Sports 4 HD
India v England 2nd One-Day International 11:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 2nd Test, Day 1 11:30 PM OSN Sports TBC

Friday January 20

Cricket

New Zealand v Bangladesh 2nd Test, Day 2 11:30 PM OSN Sports TBC

Saturday January 21

Cricket

New Zealand v Bangladesh 2nd Test, Day 3 11:30 PM OSN Sports TBC

Sunday January 22

Cricket

Australia v Pakistan 4th One-Day International 5:20 AM OSN Sports 4 HD
India v England 3rd One-Day International 11:00 AM OSN Sports Cricket HD
New Zealand v Bangladesh 2nd Test, Day 4 11:30 PM OSN Sports TBC

Monday January 23

Cricket

New Zealand v Bangladesh 2nd Test, Day 5 11:30 PM OSN Sports TBC

Thursday January 26

Cricket

Australia v Pakistan 5th One-Day International 5:20 AM OSN Sports 4 HD
India v England 1st T20 International 3:30 PM OSN Sports Cricket HD

Sunday January 29

Cricket

India v England 2nd T20 International 3:30 PM OSN Sports Cricket HD

Monday January 30

Cricket

New Zealand v Australia 1st One-Day International 3:00 AM OSN Sports TBC

Wednesday February 01

Cricket

India v England 3rd T20 International 3:30 PM OSN Sports Cricket HD

Thursday February 02

Cricket

New Zealand v Australia 2nd One-Day International 3:00 AM OSN Sports TBC

Sunday February 05

Cricket

New Zealand v Australia 3rd One-Day International 3:00 AM OSN Sports TBC