Sports Fixtures

Friday September 30

Copa Sudamericana Cerro Porteno (PAR) v Santa Fe (COL) 3:45 AM AD Sports 3 HD
Italian Serie B Brescia v Bari 9:30 PM AD Sports 5 HD

Saturday October 01

Major League Soccer Houston Dunamo v New York City SC 3:08 AM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Frosinone v Perugia 4:00 PM AD Sports 5 HD
Indian Super League NorthEast United FC v Kerala Blasters FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Major League Soccer New York Red Bulls v Philadelphia Union 2:08 AM AD Sports 4 HD
Major League Soccer Toronto FC v DC United 2:38 AM AD Sports 3 HD
Major League Soccer New England Revolution v Sporting Kansas City 2:38 AM AD Sports 5 HD

Sunday October 02

Major League Soccer Colorado Rapids v Portland Timbers 4:08 AM AD Sports 2 HD
Major League Soccer FC Dallas v Los Angeles Galaxy 4:08 AM AD Sports 4 HD
Major League Soccer San Jose Earthquakes v Real Salt Lake 5:38 AM AD Sports 3 HD
Russian League Zenit v Spartak 4:30 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League Atletico de Kolkata v Chennaiyin FC 4:30 PM AD Sports 5 HD
Benfica Home Matches Benfica v CD Feirense 6:00 PM AD Sports 3 HD
Russian League Rostov v CSKA 7:00 PM AD Sports 5 HD
Major League Soccer Orlando City SC v Montreal Impact 8:08 PM AD Sports 4 HD

Monday October 03

Major League Soccer Vancouver Whitecaps FC v Seattle Sounders 3:16 AM AD Sports 4 HD
Indian Super League FC Pune City v Mumbai City FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Carpi v Pisa 9:30 PM AD Sports 5 HD

Tuesday October 04

Indian Super League NorthEast United FC v FC Goa 4:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday October 05

Indian Super League Kerala Blasters FC v Atletico de Kolkata 4:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday October 06

Indian Super League Chennaiyin FC v Delhi Dynamos FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Republic of Ireland v Georgia 9:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Austria v Wales 9:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Italy v Spain 9:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Turkey v Ukraine 9:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kosovo v Croatia 9:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Iceland v Finland 9:45 PM Edge Sports HD

Friday October 07

Indian Super League Mumbai City FC v NorthEast United FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Greece v Cyprus 9:45 PM AD Sports 1 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Hungary v Switzerland 9:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe France v Bulgaria 9:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Belgium v Bosnia-Herzegovina 9:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Netherlands v Belarus 9:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Portugal v Andorra 9:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Luxembourg v Sweden 9:45 PM Edge Sports HD

Saturday October 08

Indian Super League FC Goa v FC Pune City 4:30 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe England v Malta 7:00 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Ajerbaijan v Norway 7:00 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Armenia v Romania 7:00 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Montenegro v Kazakhstan 7:00 PM Edge Sports HD
Italian Serie B Cittadella v Frosinone 9:30 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Poland v Denmark 9:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Germany v Czech Republic 9:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Scotland v Lithuania 9:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovenia v Slovakia 9:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Northern Ireland v San Marino 9:45 PM Edge Sports HD

Sunday October 09

Major League Soccer Houston Dynamo v Colorado Rapids 3:30 AM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Hellas Verona v Brescia 1:30 PM AD Sports 5 HD
International Football Friendly Russia v Costa Rica 4:00 PM AD Sports 5 HD
Indian Super League Kerala Blasters FC v Delhi Dynamos FC 4:30 PM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Salernitana v Benevento 6:30 PM Edge Sports HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Finland v Croatia 7:00 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Wales v Georgia 7:00 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Ukraine v Kosovo 7:00 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Moldova v Republic of Ireland 9:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Albania v Spain 9:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe FYR Macedonia v Italy 9:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Iceland v Turkey 9:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Serbia v Austria 9:45 PM Edge Sports HD

Monday October 10

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Estonia v Greece 7:45 PM Edge Sports HD
Spain U21 International Spain v Estonia 7:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bosnia-Herzegovina v Cyprus 9:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Faroe Islands v Portugal 9:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Netherlands v France 9:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Sweden v Bulgaria 9:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Gibraltar v Belgium 9:45 PM AD Sports 6 HD

Tuesday October 11

Indian Super League Mumbai City FC v Atletico de Kolkata 4:30 PM AD Sports 6 HD
Italy U21 International Lithuania v Italy 6:00 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kazakhstan v Romania 7:00 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Poland v Armenia 9:45 PM AD Sports 2 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovenia v England 9:45 PM AD Sports 3 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Germany v Northern Ireland 9:45 PM AD Sports 4 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovakia v Scotland 9:45 PM AD Sports 5 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Czech Republic v Azerbaijan 9:45 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Denmark v Montenegro 9:45 PM Edge Sports HD

Wednesday October 12

Indian Super League FC Pune City v NorthEast United FC 4:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday October 13

Major League Soccer Seattle Sounders v Houston Dynamo 5:30 AM AD Sports 4 HD
Indian Super League Chennaiyin FC v FC Goa 4:30 PM AD Sports 6 HD

Friday October 14

Major League Soccer Colorado Rapids v San Jose Earthquakes 4:00 AM AD Sports 4 HD
Arabian Gulf League Dibba v Emirates 4:00 PM AD Sports 4 HD
Arabian Gulf League Al Shabab v Bani Yas 4:05 PM AD Sports 3 HD
Indian Super League Kerala Blasters FC v Mumbai City FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Wasl v Al Nasr 7:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Hatta v Kalba 7:00 PM AD Sports 4 HD
Russian League CSKA vs. UFA 7:30 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Cesena v Spal 9:30 PM AD Sports 5 HD

Saturday October 15

Italian Serie B Brescia v Salernitana 4:00 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Al Dhafra v Al Wahda 4:15 PM AD Sports 5 HD
Indian Super League Delhi Dynamos FC v NorthEast United FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Jazira v Sharjah 7:00 PM AD Sports 4 HD
Russian League Spartak vs. Rostov 7:30 PM AD Sports 5 HD

Sunday October 16

Italian Serie B Frosinone v Bari 4:00 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League Atletico de Kolkata v FC Goa 4:30 PM AD Sports 6 HD
Major League Soccer Chicago Fire v New England Revolution 10:15 PM AD Sports 2 HD
Major League Soccer Montreal Impact v Toronto FC 10:15 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer DC United v New York City FC 10:15 PM AD Sports 4 HD
Major League Soccer New York Red Bulls v Columbus Crew 10:15 PM AD Sports 5 HD
Major League Soccer Philadelphia Union v Orlando City SC 10:15 PM AD Sports 6 HD
Major League Soccer FC Dallas v Seattle Sounders 12:28 AM AD Sports 3 HD
Major League Soccer Houston Dynamo v Los Angeles Galaxy 12:28 AM AD Sports 4 HD
Major League Soccer Real Salt Lake v Sporting Kansas City 12:28 AM AD Sports 5 HD
Major League Soccer San Jose Earthquakes v Vancouver Whitecaps 12:28 AM AD Sports 6 HD
Major League Soccer Portland Timbers v Colorado Rapids 12:28 AM Edge Sports HD

Monday October 17

Indian Super League FC Pune City v Kerala Blasters FC 4:30 PM AD Sports 6 HD

Tuesday October 18

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Mumbai City FC 4:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday October 19

Copa Brasil Cruzeiro (MG) v Corinthians (SP) 2:45 AM AD Sports 3 HD
Copa Brasil Palmeiras (SP) v Gremio (RS) 2:45 AM AD Sports 4 HD

Thursday October 20

Indian Super League NorthEast United FC v Chennaiyin FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Sharjah v Al Dhafra 7:00 PM AD Sports 4 HD

Friday October 21

Arabian Gulf League Emirates v Al Shabab 4:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Kalba v Al Jazira 4:00 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League Mumbai City FC v FC Goa 4:30 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Wasl 7:00 PM AD Sports 3 HD
Italian Serie B Cittadella v Ascoli 8:00 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Spezia v Brescia 10:00 PM AD Sports 5 HD

Saturday October 22

Italian Serie B Vicenza v Frosinone 4:00 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Bani Yas v Hatta 4:05 PM AD Sports 3 HD
Indian Super League Atletico de Kolkata v Delhi Dynamos FC 4:30 PM AD Sports 4 HD
Arabian Gulf League Al Ahli v Dibba 7:00 PM AD Sports 3 HD

Sunday October 23

Indian Super League FC Pune City v Chennaiyin FC 4:30 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Al Nasr v Al Ain 7:00 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer New England Revolution v Montreal Impact 11:00 PM AD Sports 3 HD
Major League Soccer New York City FC v Columbus Crew 11:00 PM AD Sports 4 HD
Major League Soccer Toronto FC v Chicago Fire 11:00 PM AD Sports 5 HD
Major League Soccer Los Angeles Galaxy v FC Dallas 11:00 PM AD Sports 6 HD

Monday October 24

Indian Super League FC Goa v Kerala Blasters FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Spezia v Cittadella 9:30 PM AD Sports 5 HD

Tuesday October 25

Indian Super League Atletico de Kolkata v Mumbai City FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Brescia v Vicenza 9:30 PM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Perugia v Carpi 9:30 PM AD Sports 5 HD

Thursday October 27

Arabian Gulf League Al Dhafra v Kalba 4:05 PM AD Sports 3 HD
Indian Super League Delhi Dynamos FC v FC Pune City 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Jazira v Bani Yas 7:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Al Wasl v Sharjah 7:00 PM AD Sports 4 HD

Friday October 28

Arabian Gulf League Dibba v Al Ain 3:55 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Nasr 4:00 PM AD Sports 4 HD
Indian Super League NorthEast United FC v Atletico de Kolkata 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Shabab v Al Ahli 7:00 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Hatta v Emirates 7:00 PM AD Sports 4 HD
Benfica Home Matches Benfica v FC P. Ferreira 9:00 PM AD Sports 5 HD

Saturday October 29

Indian Super League Chennaiyin FC v Kerala Blasters FC 4:30 PM AD Sports 6 HD

Sunday October 30

Indian Super League FC Goa v Delhi Dynamos FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Italian Serie B Hellas Verona v Trapani 5:00 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Vicenza v Perugia 7:30 PM AD Sports 5 HD

Monday October 31

Italian Serie B Spal v Avellino 10:30 PM AD Sports 5 HD

Wednesday November 02

Arabian Gulf League Emirates v Al Jazira 3:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ahli v Hatta 3:55 PM AD Sports TBC
Indian Super League Chennaiyin FC v Mumbai City FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Ain v Al Shabab 7:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Al Wahda 7:00 PM AD Sports TBC

Thursday November 03

Arabian Gulf League Kalba v Al Wasl 3:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League FC Pune City v FC Goa 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Nasr v Dibba 7:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Dhafra 7:00 PM AD Sports TBC

Friday November 04

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Kerala Blasters FC 4:30 PM AD Sports 6 HD

Saturday November 05

Indian Super League NorthEast United FC v Mumbai City FC 4:30 PM AD Sports 6 HD

Sunday November 06

Indian Super League FC Pune City v Atletico de Kolkata 4:30 PM AD Sports 6 HD

Tuesday November 08

Indian Super League Kerala Blasters FC v FC Goa 4:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday November 09

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Chennaiyin FC 4:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday November 10

Indian Super League Mumbai City FC v FC Pune City 4:30 PM AD Sports 6 HD

Friday November 11

Indian Super League FC Goa v NorthEast United FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Armenia v Montenegro 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Czech Republic v Norway 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Northern Ireland v Azerbaijan 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe San Marino v Germany 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Denmark v Kazakhstan 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Romania v Poland 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe England v Scotland 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Malta v Slovenia 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovakia v Lithuania 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe France v Sweden 10:45 PM AD Sports TBC

Saturday November 12

Indian Super League Kerala Blasters FC v Chennaiyin FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Austria v Republic of Ireland 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Georgia v Moldova 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Croatia v Iceland 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Turkey v Kosovo 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Wales v Serbia 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Liechtenstein v Italy 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Spain v FYR Macedonia 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Ukraine v Finland 10:45 PM AD Sports TBC

Sunday November 13

Indian Super League Delhi Dynamos FC v Atletico de Kolkata 4:30 PM AD Sports 6 HD
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bulgaria v Belarus 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Luxembourg v Netherlands 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Hungary v Andorra 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Cyprus v Gibraltar 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Portugal v Latvia 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Switzerland v Faroe Islands 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Belgium v Estonia 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Greece v Bosnia-Herzegovina 10:45 PM AD Sports TBC

Tuesday November 15

International Friendly Italy v Germany 3:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League Chennaiyin FC v FC Pune City 4:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday November 16

Indian Super League FC Goa v Mumbai Vity FC 4:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday November 17

Indian Super League Atletico de Kolkata v NorthEast United FC 4:30 PM AD Sports 6 HD

Friday November 18

Arabian Gulf League Al Shabab v Dibba 3:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Dhafra v Emirates 3:55 PM AD Sports TBC
Indian Super League FC Pune City v Delhi Dynamos FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Wasl v Bani Yas 7:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Al Nasr 7:00 PM AD Sports TBC

Saturday November 19

Arabian Gulf League Hatta v Al Ain 3:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wahda v Kalba 3:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League Mumbai City FC v Kerala Blasters FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Jazira v Al Ahli 7:00 PM AD Sports TBC

Sunday November 20

Indian Super League Chennaiyin FC v Atletico de Kolkata 4:30 PM AD Sports 6 HD

Tuesday November 22

Indian Super League NorthEast United FC v FC Pune City 4:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday November 23

Arabian Gulf League Emirates v Al Wasl 3:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Mumbai City FC v Chennaiyin FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Kalba v Sharjah 7:00 PM AD Sports TBC

Thursday November 24

Arabian Gulf League Al Ahli v Al Dhafra 3:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Wahda 3:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League FC Goa v Atletico de Kolkata 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Ain v Al Jazira 7:00 PM AD Sports TBC

Friday November 25

Arabian Gulf League Dibba v Hatta 3:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Kerala Blasters FC v FC Pune City 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Nasr v Al Shabab 7:00 PM AD Sports TBC

Saturday November 26

Indian Super League Chennaiyin FC v NorthEast United FC 4:30 PM AD Sports 6 HD

Sunday November 27

Indian Super League Delhi Dynamos FC v FC Goa 4:30 PM AD Sports 6 HD
Benfica Home Matches Benfica v Moreirense FC 9:00 PM AD Sports TBC

Monday November 28

Arabian Gulf League Al Wahda v Emirates 3:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Dhafra v Al Ain 3:55 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Bani Yas 7:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wasl v Al Ahli 7:00 PM AD Sports TBC

Tuesday November 29

Coppa Italia Chievoverona v Novara 3:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Empoli v Cesena 3:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Torino v Pisa 3:00 AM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Hatta v Al Shabab 3:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Atletico de Kolkata v Kerala Blasters FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Kalba v Al Nasr 7:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Jazira v Dibba 7:00 PM AD Sports TBC

Wednesday November 30

Coppa Italia Atalanta v Pescara 3:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Palermo v Spezia 3:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Sampdoria v Cagliari 3:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League NorthEast United FC v Delhi Dynamos FC 4:30 PM AD Sports 6 HD

Thursday December 01

Coppa Italia Bologna v Hellas Verona 3:00 AM AD Sports TBC
Coppa Italia Genoa v Perugia 3:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League FC Goa v Chennaiyin FC 4:30 PM AD Sports 6 HD

Friday December 02

Indian Super League Atletico de Kolkata v FC Pune City 4:30 PM AD Sports 6 HD

Saturday December 03

Arabian Gulf League Dibba v Al Dhafra 3:40 PM AD Sports TBC
Indian Super League Mumbai City FC v Delhi Dynamos FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Shabab v Al Jazira 6:30 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Emirates v Sharjah 7:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ahli v Al Wahda 7:00 PM AD Sports TBC

Sunday December 04

Arabian Gulf League Al Nasr v Hatta 3:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Kalba 3:50 PM AD Sports TBC
Indian Super League Kerala Blasters FC v NorthEast United FC 4:30 PM AD Sports 6 HD
Arabian Gulf League Al Ain v Al Wasl 7:00 PM AD Sports TBC

Thursday December 08

Arabian Gulf League Al Wasl v Dibba 3:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Dharfa v Al Shabab 3:55 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Kalba v Emirates 7:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Nasr 7:00 PM AD Sports TBC

Friday December 09

Arabian Gulf League Sharjah v Al Ahli 3:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Jazira v Hatta 3:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Ain 7:00 PM AD Sports TBC

Saturday December 10

Indian Super League Semi-Final, Leg 1 - 4v1 4:30 PM AD Sports 6 HD

Sunday December 11

Benfica Home Matches Benfica v Sporting CP 3:00 AM AD Sports TBC
Indian Super League Semi-Final, Leg 1 - 3v2 4:30 PM AD Sports 6 HD

Tuesday December 13

Indian Super League Semi-Final, Leg 2 - 1v4 4:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday December 14

Indian Super League Semi-Final, Leg 2 - 2v3 4:30 PM AD Sports 6 HD

Friday December 16

Arabian Gulf League Emirates v Bani Yas 3:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ahli v Kalba 3:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Shabab v Al Wasl 7:00 PM AD Sports TBC

Saturday December 17

Arabian Gulf League Dibba v Al Wahda 3:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Hatta v Al Dhafra 3:40 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Ain v Sharjah 7:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Nasr v Al Jazira 7:00 PM AD Sports TBC

Sunday December 18

Indian Super League Final 4:30 PM AD Sports 6 HD

Wednesday December 21

Benfica Home Matches Benfica v Rio Ave FC 3:00 AM AD Sports TBC

Thursday December 22

Arabian Gulf League Al Dhafra v Al Jazira 3:55 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wasl v Hatta 7:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Ahli 7:00 PM AD Sports TBC

Friday December 23

Arabian Gulf League Kalba v Al Ain 3:45 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Sharjah v Dibba 3:50 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Nasr v Emirates 7:00 PM AD Sports TBC
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Shabab 7:00 PM AD Sports TBC

Saturday December 31

Arabian Gulf League Al Ain v Ahli 6:40 PM AD Sports TBC

Friday March 24

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Georgia v Serbia 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Turkey v Finland 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Austria v Moldova 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Republic of Ireland v Wales 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Italy v Albania 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Liechtenstein v FYR Macedonia 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Croatia v Ukraine 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kosovo v Iceland 10:45 PM AD Sports TBC

Saturday March 25

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Sweden v Belarus 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Andorra v Faroe Islands 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Switzerland v Latvia 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Cyprus v Estonia 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bosnia-Herzegovina v Gibraltar 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bulgaria v Netherlands 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Luxembourg v France 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Portugal v Hungary 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Belgium v Greece 10:45 PM AD Sports TBC

Sunday March 26

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Azerbaijan v Germany 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe San Marino v Czech Republic 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Armenia v Kazakhstan 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe England v Lithuania 8:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Northern Ireland v Norway 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Montenegro v Poland 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Romania v Denmark 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Malta v Slovakia 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Scotland v Slovenia 10:45 PM AD Sports TBC

Friday June 09

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Belarus v Bulgaria 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Netherlands v Luxembourg 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Sweden v France 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Andorra v Hungary 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Faroe Islands v Switzerland 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Latvia v Portugal 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bosnia-Herzegovina v Greece 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Estonia v Belgium 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Gibraltar v Cyprus 9:45 PM AD Sports TBC

Saturday June 10

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Azerbaijan v Northern Ireland 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kazakhstan v Denmark 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Scotland v England 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovenia v Malta 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Germany v San Marino 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Norway v Czech Republic 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Montenegro v Armenia 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Poland v Romania 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Lithuania v Slovakia 9:45 PM AD Sports TBC

Sunday June 11

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Moldova v Georgia 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Republic of Ireland v Austria 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Finland v Ukraine 7:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Serbia v Wales 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe FYR Macedonia v Spain 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Italy v Liechtenstein 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Iceland v Croatia 9:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kosovo v Turkey 9:45 PM AD Sports TBC