Sports Fixtures

Fri, January 20

Arabian Gulf League Hatta v Sharjah 04:05 PM AD Sports 4 HD
Arabian Gulf League Al Dhafra v Al Wasl 04:15 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Al Ahli v Al Nasr 07:00 PM AD Sports 3 HD

Sat, January 21

Arabian Gulf League Dibba v Bani Yas 04:05 PM AD Sports 3 HD
Italian Serie B Virtus Entella v Frosinone 05:00 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Al Shabab v Kalba 07:00 PM AD Sports 3 HD

Sun, January 22

Benfica Home Matches Benfica v CD Tondela 07:00 PM AD Sports 3 HD
Italian Serie B Salernitana v Spezia 07:30 PM AD Sports 5 HD

Mon, January 23

Arabian Gulf League Al Ain v Al Jazira 06:30 PM AD Sports 3 HD
Italian Serie B Perugia v Cesena 10:30 PM AD Sports 5 HD

Tue, January 24

Coppa Italia QF1 10:45 PM AD Sports 3 HD

Wed, January 25

Coppa Italia QF2 10:45 PM AD Sports 3 HD

Thu, January 26

Arabian Gulf League Kalba v Hatta 04:10 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Al Wahda v Al Dhafra 07:00 PM AD Sports 3 HD

Fri, January 27

Arabian Gulf League Emirates v Dibba 04:10 PM AD Sports 4 HD
Arabian Gulf League Bani Yas v Al Shabab 04:15 PM AD Sports 3 HD
Arabian Gulf League Al Nasr v Al Wasl 07:00 PM AD Sports 3 HD
Italian Serie B Frosinone v Brescia 10:30 PM AD Sports 5 HD

Sat, January 28

Arabian Gulf League Sharjah v Al Jazira 04:15 PM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Avellino v Virtus Entella 05:00 PM AD Sports 5 HD
Arabian Gulf League Al Ahli v Al Ain 07:00 PM AD Sports 4 HD
Italian Serie B Hellas Verona v Salernitana 07:30 PM AD Sports 5 HD

Tue, January 31

Coppa Italia QF3 10:45 PM AD Sports 3 HD

Wed, February 01

Coppa Italia QF4 10:45 PM AD Sports 3 HD

Fri, February 03

Italian Serie B Hellas Verona v Benevento 10:30 PM AD Sports 5 HD

Sat, February 04

Italian Serie B Perugia v Brescia 05:00 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Bari v Vicenza 08:00 PM AD Sports 5 HD

Sun, February 05

Benfica Home Matches Benfica v CD Nacional 03:00 AM AD Sports TBC

Thu, February 09

Copa Brasil Caldense (MG) v Corinthians (SP) 02:45 AM AD Sports 3 HD

Fri, February 10

Copa Brasil Moto Club (MA) v São Paulo (SP) 03:30 AM AD Sports 3 HD

Sat, February 11

Italian Serie B Frosinone v Capri 05:00 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Virtus Entella v Spal 08:00 PM AD Sports 5 HD

Sun, February 12

Benfica Home Matches Benfica v FC Arouca 03:00 AM AD Sports TBC
Italian Serie B Ternana v Perugia 05:00 PM AD Sports 5 HD

Thu, February 16

Copa Brasil Volta Redonda (RJ) v Cruzeiro (MG) 02:45 AM AD Sports 3 HD

Fri, February 17

Copa Brasil Santo André (SP) v Criciúma (SC) 12:15 AM AD Sports 3 HD

Sat, February 18

Italian Serie B Capri v Brescia 05:00 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Pro Vercelli v Benevento 05:00 PM AD Sports 5 HD

Mon, February 20

Italian Serie B Hellas Verona v Spal 10:30 PM AD Sports 5 HD

Fri, February 24

Italian Serie B Brescia v Cittadella 09:00 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Benevento v Bari 11:00 PM AD Sports 5 HD

Sat, February 25

Italian Serie B Frosinone v Hellas Verona 05:00 PM AD Sports 5 HD

Sun, February 26

Benfica Home Matches Benfica v GD Chaves 03:00 AM AD Sports TBC

Mon, February 27

Italian Serie B Bari v Brescia 10:30 PM AD Sports 5 HD

Tue, February 28

Italian Serie B Perugia v Frosinone 05:00 PM AD Sports 5 HD
Italian Serie B Salernitana v Spal 05:00 PM AD Sports 5 HD

Sat, March 11

Benfica Home Matches Benfica v Os Belenenses 03:00 AM AD Sports TBC

Fri, March 24

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Georgia v Serbia 08:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Turkey v Finland 08:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Austria v Moldova 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Croatia v Ukraine 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Italy v Albania 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kosovo v Iceland 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Liechtenstein v FYR Macedonia 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Republic of Ireland v Wales 10:45 PM AD Sports TBC

Sat, March 25

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Andorra v Faroe Islands 08:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bosnia-Herzegovina v Gibraltar 08:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Cyprus v Estonia 08:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Sweden v Belarus 08:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Switzerland v Latvia 08:00 PM AD Sports TBC
International Football Friendly Bosnia-Herzegovina v Russia 08:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Belgium v Greece 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bulgaria v Netherlands 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Luxembourg v France 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Portugal v Hungary 10:45 PM AD Sports TBC

Sun, March 26

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Armenia v Kazakhstan 08:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Azerbaijan v Germany 08:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe England v Lithuania 08:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe San Marino v Czech Republic 08:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Malta v Slovakia 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Montenegro v Poland 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Northern Ireland v Norway 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Romania v Denmark 10:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Scotland v Slovenia 10:45 PM AD Sports TBC

Tue, March 28

International Football Friendly France v Spain 11:00 PM AD Sports 3 HD

Fri, June 09

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Andorra v Hungary 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Belarus v Bulgaria 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Bosnia-Herzegovina v Greece 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Estonia v Belgium 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Faroe Islands v Switzerland 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Gibraltar v Cyprus 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Latvia v Portugal 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Netherlands v Luxembourg 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Sweden v France 09:45 PM AD Sports TBC

Sat, June 10

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Azerbaijan v Northern Ireland 07:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kazakhstan v Denmark 07:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Scotland v England 07:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Slovenia v Malta 07:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Germany v San Marino 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Lithuania v Slovakia 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Montenegro v Armenia 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Norway v Czech Republic 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Poland v Romania 09:45 PM AD Sports TBC

Sun, June 11

FIFA World Cup Qualifiers, Europe Finland v Ukraine 07:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Moldova v Georgia 07:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Republic of Ireland v Austria 07:00 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe FYR Macedonia v Spain 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Iceland v Croatia 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Italy v Liechtenstein 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Kosovo v Turkey 09:45 PM AD Sports TBC
FIFA World Cup Qualifiers, Europe Serbia v Wales 09:45 PM AD Sports TBC